Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ennyi tömény elég lesz egy 60...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi tömény elég lesz egy 60 fős lagziba,54 felnőttnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy attól is függ, hogy mennyire töményesek a vendégek, de ha ezt nem tudom, akkor hogyan számoljak?

1l unicum, 1l St Hubertus, 1l csokilikőr, 2l jager, 3l pálinka.


Emellett bor és sör van bőven. Jó lesz ez így?


2016. máj. 23. 21:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én azért nem vagyok olyam nagy piás de délutántól hajnali 3ig 5 feles simán lecsúszott ha nem több. Azért egy lagzi nem pár óra.
2016. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Persze pia nélkül is jól érezheti magát valaki. De nálunk anélkül kevesen táncolnának ☺
2016. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
nagyon böszme Ferivel egyet értek! a konytyalávalókról ne beszéljünk, mert megítélni sem tudom, hogy a nők isznak e ilyent. Én, ha jóféle pálinkához hozzájutok, se jagerrel, se sörrel, borral nem foglalom a helyet a hasamban. Tehát én javaslok min 10 l pálinkát, pár liter unicumot és pár üveg baileyst az idősebb hölgyeknek. Mi 40 főnél ezzel indítunk
2016. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pálinkából legyen több. Nálunk pálinka, jáger, whisky,csokilikőr, martini lesz. Meg ugye sör,bor.
2016. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell unicum, hubertus meg jager, elég ebből az egyik, pl a jager, és abból több, legalább 4 üveg. Emellett én még vinném whiskeyt és vodkát is, és pálinkából is többet. Csokilikőr helyett esetleg Bailyst.
2016. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyi féle. A pálinka legyen legalább 8l. Likőr legyen gyümölcs/csoki vegyesen 2-2 üveg (7dl/üveg átlagban) Vagy unicum, vagy hubertus vagy jager, mind3 nem kell. Átlagban a Jager megy leginkább, abból 4-5 üveg, avagy vegyítitek valamivel. Mi nem veszünk se vodkát se whiskyt, mindenki azt iszik ami lesz mert mindenkinek úgy sem tudsz a kedvében járni. Emellett sör, bor, némi pezsgő.
2016. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!