Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi tömény kell egy lagzira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi tömény kell egy lagzira?

Figyelt kérdés
80 fő lesz, ebből olyan 40 iszik rendesen, tehát nem csak egy "kötelező kör" pálinkát gurít le. 10 litert vettünk, de a barátok paráztatnak, hogy nem elég. (Töményen felül korlátlan bor és sör lesz)
2015. júl. 12. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Bármennyit veszel, el fog fogyni :)
2015. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 opened paradise ***** válasza:
Végtelen,meg egy kicsi.
2015. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mennyiség attól függ, hogy a lagzi végére a társaság hány százalékát akarjátok részegen látni.
2015. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez korántsem lesz elég, ha hajnalig tart a mulatság.


ugye 2-4 cl felest a násznép többsége legurít, a biztonság kedvéért számoljuk rá a 80 főt.

Az már 1,6-3,2 liter. Marad tehát 7-8 liter a komolyabban iszogató társaságra, 40 főre. Ez 1,7-2 deci fejenként, tehát 3/4 normál méretű feles vagy koktél, 5 kisebb.


Persze nem mindegy, milyen tömény, 60 fokos pálinkából nyilván kevesebb kell, mint 18-30 fokos kis likőrökből. De mindenesetre és a változatosság kedvéért 15 litert vennék különböző italokból.

2015. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy hány csinos nő lesz ott és azoknak dupla adagot számolj.
2015. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

"Töményen felül korlátlan bor és sör lesz"

Hol lesz ez a lagzi pontosan? :D

2015. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Felcsúton
2015. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Vegyetek 20 litert az biztos elég lesz;)
2015. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

4es: köszönöm!!!!! Bár ismerve azt a másik 40 főt, akik nem iszogatósak, a számításaid alapján a 15 liter sok, de +5 liter már nem oszt, nem szoroz anyagiakban se, szóval még veszek annyit, max megmarad.

Pár hete voltunk lagziban. Akkor olyan hőség volt, hogy jóformán 2 liter is alig fogyott 60 főre, pedig ott is voltak fiatalok. Nagyon nem gurult abban a hőségben a tömény. Talán megvárom még az időjárás előrejelzést és az alapján akkor eldöntöm, hogy érdemes-e még venni, vagy elég a lightos alkohol mennyiség.

Egyébként 5 liter pálinkát, 1 liter jagert, 2 liter vodkát, 1 liter wiskeyt és 1 liter krémlikőrt vettünk.

Azt semmiképp se szeretném, ha hajnal 1re kifeküdnének a vendégek... Én azért szoktam iszogatni bulikban, nem vagyok az a tipus, aki 2 pohár bor után világát se tudja, de a pálinkát leteszteltük. 2,5 deci után a nevemet se tudtam. Szóval józanok ennyitől se maradhatnak :)

2015. júl. 12. 19:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor én most alkoholista vagyok, ha nő létemre egy esküvőn simán megiszom legalább 4-5 deci töményet? :D Tényleg társaságfüggő, az én társaságomban például simán kéne 20-25 80 fős lagziba, ahol 40 ivós van, így erre mi nem tudunk megfelelő választ adni, neked kell ismerni őket.
2015. júl. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!