Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esküvő?

Figyelt kérdés

Párommal őszre tervezzük az esküvőnket,de mivel én már elváltam egyszer (még csak 26 vagyok) és ő sem egy nagy ,,lakodalom fan,, ezért csak a szűk családi kört szeretnénk.Nekem anno rendes nagy esküvőm volt,de mivel neki ez lesz az első,és ez most VELE lesz,szeretném ha minden tökéletes lenne!!

Szerintetek hogy lehetne meseszerűvé tenni egy kis esküvőt?

Mi Németországban élünk,az esküvőt Magyarországon szeretnénk,de ha vissza jövünk csináltatunk pár szép őszi fotót.

De valami mégis kellene a lagzira is.


2016. máj. 24. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Először is azt döntsétek el, hogy hol szeretnétek az esküvőt? Melyik városban?

Így jobban tudunk segíteni.De hidd el lehet meseszerű egy kis esküvő is.

2016. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

decorációra gondolsz, vagy programokra a meseszerűt illetően?


Mondjuk szerintem a kettő összefügg. Tudom ajánlani ezt oldalt, itt rengetek ötlet van, szeritnem soknak a megvalósítása nem is pénz, inkább idő- és türelemigényes. De szeritneme z az, amivel varázslatos lehet egy esküvő és meghitt hangulatú

[link]

2016. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyulán tervezzük a dolgokat.

Másodiknak köszönöm,jó kis ötletek vannak itt :)

2016. máj. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!