Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második esküvőnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esküvőnél mennyire adakozó a násznép?

Figyelt kérdés
Nem vártunk sokat, de nagyon közeli jómódú rokonok, akikkel nagyon jó a kapcsolat, nevetségesen keveset adtak.

2015. júl. 20. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mennyi a nevetségesen kevés ?

Volt lakodalom? A vendégeknek szállás ? Vagy csak egy vacsora?

En azt veszem mindig alapul hogy en mennyibe vagyok a párnak . Átlagosan 20.000 Ft ot adnék , kivéve ha nagyon közeli rokon..

2015. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem másodjára már kevésbé.
2015. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén, egy második esküvőre már lehet én sem adnék annyit...:-S
2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit adok, ami kb fedezi azt, ami a párnak költségként jelentkezik azzal, hogy ott voltam.

A második esküvő csak egy buli, ott már nem egy pár életkezdést kell megalapozni.

2015. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem sokat adnek en se. Ha kozeli rokon, akkor se. Megneznem az etterem honlapjan az eskuvoi ajanlatot es annyit adnek, ami fedezi a vacsoramat. En a masodjara hazasulokat mar komolytalannak gondolnam. Bocsanat, hogy ezt mondom, csak nalunk a csaladban minden masodjara hazasodo azert van mar tul egy masik hazassagon, mert meggondolatlanul es elhamarkodottan hazasodtak.
2015. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szintén csak a vacsi árát. Kivéve, ha nagyon nyomós ok miatt váltak el, és az 'ártatlan' fél esküvőjére vagyok hivatalos.
2015. júl. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A népes család a vacsora árának a negyedét adta, mint amennyibe ők nekünk kerültek, de még azt is tárgyi ajándék formájában, nehogy nekünk jó legyen. Nekem alap, hogy legalább a vacsorámat fizetem, hiszen az étteremből se lépek le fizetés nélkül. És tisztában vannak az éttermi árakkal.
2015. júl. 22. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nekem alap, hogy legalább a vacsorámat fizetem, hiszen az étteremből se lépek le fizetés nélkül"


Ha valaki meghív vacsorára fizeted a részed? Mert lehet meghívásnak vették, azt hitték telik rá.

2015. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez milyen szanalmas...

minek a rongyrazas ha nem telik ra?

2015. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem adnék sokat, lehet, hogy nem is pénzt, hanem inkább valami ajándékot választanék. A nászajándék lényege, hogy az ifjú pár megalapozza a közös jövőjét, ami egy másodjára házasodó, középkorú párnál már nem túl releváns. A vacsi árát "visszakérni" meg nevetséges, elvégre a meghívás arról szól, hogy a vendégük vagyok. Ha meghívok valakit a szülinapi ebédre, ott sem várom el, hogy beszálljanak...
2015. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!