Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságkötés kétszer? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés kétszer? A baratom brit, en magyar. Szeretnenk eskuvot otthon es itt is.

Figyelt kérdés
Hivatalosan csak egyszer lehet? Illetve milyen papirok kellenek nekem, az itteniheu, es neki az otthonihoz? En fogom felvenni az o nevet, ahhoz kell valami kulon papir, vagy jelezni elore, vagy mindent elmondanak a hivatalBan?

2016. jún. 13. 18:53
 1/5 MilitaryTurtle ***** válasza:
Lehetséges, csak iszonyat költséges.
2016. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges pénzkidobás.

Esetleg ne mtudom hogy lehet-e olyat hogy az egyházit(ha lesz) azt egyik helyen a másikat meg a másik helyen?

2016. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
0%

Győzikéék mintha 5évente újra összeházasodnának, szóval....ha nekik lehet, nektek miért ne?


A papírok tekintetében nem tudok szerintem segíteni.


26/F

2016. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivatalosan egyszer lehet, többször nem, kivéve ha elválsz. Maximum szertartás vezetőt hívtok aki tart egy ugyanolyant mint a polgári. Megértem hogy miért akarjátok de eléggé illúzió romboló, a második már nem lenne olyan, csak egy színjáték. Ennyi pénzből már ide vagy oda repülhetnének a legfontosabb rokonok nem? Ha előbb megveszitek a repulojegyet.
2016. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hivatalos házasságkötést csak egyszer lehet. Döntsétek el, hogy melyik országban szeretnétek és attól függően kell neked illetve neki beszerezni a szükséges iratokat.
2016. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!