Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » VarratnI olcsobb az eskuvoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VarratnI olcsobb az eskuvoi ruhat?

Figyelt kérdés
Sok csipket szeretnék
2016. jún. 22. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem varratnék. Jobb tudni előre hogy hogy néz ki a ruha. Egyébként ha nem gagyi ruhát akarsz szerintem nem olcsóbb.
2016. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Eloszor termeszetesen szalonban felprobalnek hasonlot vagy ugyanolyat. Sogornom is igy tett. Aztan elment varrónőhoz es 25.000 ft al olcsobban meguszta. Es akkor nem szamolta bele h ha beveteti a ruhat akkor meg plusz 15.000 csak nemtudom lenne.e nekem is ekkora szerencsem
2016. jún. 22. 13:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a varrono a szalagavatos bali ruham (ami kb ugyanaz mint az eskuvoi) anyaggal egyutt 25k-ert varrta meg olyanra amilyenre en lerajzoltam neki
2016. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy dolgot jegyezz meg: csodák nincsenek. Akkor tud a töredékébe kerülni valami ha kispórolják belőle az anyagot és/vagy rosszul csinálják meg. Persze lehet nagyon durvát spórolni, ha kinézel valami designer ruhát és azt varratod meg kicsivel olcsóbb anyagokból, de ilyen huszon-harmincezer forintokért ne várj minőséget. A feleségem ruhája eredetiben vagy tízezer dollárba került, ezért megvarrattuk, kicsit lett csak más, de így is gyönyörű volt éskb. 200ezer forintból megúsztuk, szóval nagyon soktényezős, hogy mi az ami olcsó(bb).
2016. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A sok csipke rendesen megdobhatja az árát. Meg kell kérdezni. De sok csipkésen már lehet bérelni is tudsz annyiból, mint amennyiért varratnád. Persze tény, hogy varratás után a tiéd és esetleg el tudod adni esküvő után.
2016. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Berelni nem akarom. Megszeretnem tartani.

Berlesert annyit kernek mint a varrasert.

260.ezer lenne a varras

499.ezer ha megveszem de eleg pici vagyok szoval sok helyen bekell venni ugy a no szerint 530.000 es strasszkovek is vannak rajta nekem meg anèlkul tetszik.:)

A varronoben megbizom, lattam tole par ruhat.:) most beszeltem vele amugy.

Es ha nem biznek nem spòrolonank a ruhan. De igy igen.:) menyecske ruhan pl. Nem sporoltunk de utolag tudtuk meg h fele ennyit tudtunk volna rajta mert az volt 100.ezer Ft.

Mindenkinek ment a zold kez amugy.:)))

2016. jún. 22. 16:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Most nezegettem a neten csipkes ruhakat ahhoz kepest az enyem semmI. Az enyemen a kar resznel van csipke. Meg a hâtamon. Es egy igazan keves a ruhaalján.:)
2016. jún. 22. 16:34
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak azért szalonok ahol jóval olcsóbb és rengeteg csipkés darab van. 140 ért már lehet betelni pl. A royal szalonokba
2016. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szia. Irtam h berelni nem szeretnek.
2016. jún. 22. 19:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a varrónőtől függ. Van aki annyiért csinál hogy nem éri, főleg az anyag miatt és ha nem kifejezetten erre szakosodott. Én ha varratnék akkor olyan szalonban vagy helyen ahol csak ezt csinálnak! Mert sima varrónő azért szerintem nem 100% hogy olyan lesz. Én is varrattam már ruhát (blúz és szoknya) de kevésbé fontos eseményre és jobb is volt hogy nem volt annyira fontos... Sok helyen lehet vásárolni, tesóm 180ezerért vette meg a sajátját, előtte sem volt máson, sok tüllel és kővel, tehát vannak szalonok ahol olcsóbbak, főleg vidéken és kisebb helyeken, kevésbé neves és reklámozott helyeken ahol a reklámot fizeted ki.
2016. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!