Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Édesapam 16 éve meghalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édesapam 16 éve meghalt. Edesanyam egyedul nevelt. Szeptemberben lesz az eskuvom es szeretnem ha a vőfély edesapamtol is elbucsuztatna. Tudnatok valamilyen szep verset?

Figyelt kérdés
Igazabol regebben olvastam egy szepet de sajnos sehol nem talalom. Nekem nagyon fontos ez! Koszonom mindenkinek aki ír!

2016. júl. 9. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írj te magad egyet, az sokkal személyesebb és szebb. Nem a versforma, meg a rímelés a lényeg, hanem, hogy leírod az érzelmeidet.
2016. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.
2016. júl. 9. 23:33
 3/14 BlackSword ***** válasza:
33%
Már ne is haragudj, de engedd el a múltat... Esküvő lesz, nem temetés...
2016. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van könyvem, amiben sok kikérő, búcsúztató vers van, és emlékszem rá, hogy van benne ilyen vers.

De én most nem vagyok ott, ahol a könyv van. Szerdán tudom küldeni, ha addig még tudsz várni.

Nem fogom elfelejteni.

2016. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BlackSword ***** válasza:
30%
Na szépen lepontoztatok, de ha a jövőhéten megnősülnék és valaki a 20 évvel ezelőtt meghalt apámat megemlítené... Hát őt vágnám fel nem a tortát...
2016. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kerdes hogy neked mi tetszik mi nem de nem pontoztalak le...
2016. júl. 10. 20:23
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon koszonom igen raer szerdaig :)
2016. júl. 10. 20:24
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekünk, hanem a vőfélynek kell ismernie ilyen verseket. Ha jó szakember, akkor meg tudja oldani a dolgot a közreműködésünk nélkül is. Ha nem, akkor meg a neki szánt összeg kidobott pénz.
2016. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg is tudja oldani. De ezt a verset szeretnen en vinni, en megkeresni stb.
2016. júl. 10. 23:06
 10/14 A kérdező kommentje:
De biztam benne h esetleg vki aki segitokesz kuld egyet es pont azt kuldi amelyiket megtalaltam regen..
2016. júl. 10. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!