Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyámat meghívjam az esküvőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámat meghívjam az esküvőmre vagy ne?

Figyelt kérdés

Anyám mentálisan beteg, ami miatt intézetben él, és ápolásra szorul. 2,5-3 órára van helyileg tőlem. Nem tudom eldönteni, hogy az esküvőmre meghívjam-e vagy sem.


Ha meghívom, akkor meg kell oldani az elhelyezését, ápolót kell mellé fogadni, figyelni kell, hogy ne keljen ki magából, ne kezdjen el kiabálni, szexrabszolgáknak meg egyebeknek másokat elhordani, és az esküvő napján és másnap kell miatta így utazni 4-5 órát, ami alatt le kell fogni, hogy nehogy kiugorjon a kocsiból. Az is kellemetlen, amikor elkezd régi emlékeket újramesélni, valamint királyi családokat, udvarhölgyeket és egyebeket emleget fel.


Ha meg nem hívom meg, akkor nem lesz senki a közvetlen családtagjaim közül a szertartáson, csak unokatestvéreim.


Ti mit tennétek?


2016. júl. 17. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj rám, de biztos h NEM hívnám el. Sajnos beteg nem tehet róla, de ez mégis csak a ti napotok. Őszintén, szerinted nem tenné tönkre ezt a napot az állandó rettegés,h meg ne szólaljon,viselkedjen rendesen? E mellett másnap hulla fáradtan még viheted is vissza. Na ne! Ez nem önzősség,egyszerűen csak nincs rá kapacitás. Szerintem azt se tudná,h hol van, nem marad le semmiről. Semmiképp ne vidd oda.
2016. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még csak a kérdést láttam, nem hittem, hogy ezt fogom írni, de szerintem ne hívd meg. Ez a te nagy napod, megérdemled, hogy boldog legyél, és ne rajta kelljen egész nap görcsölnöd.
2016. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kellene meghívni, nagyon sok plusz stresszel és folyamatos félelemmel telne az esküvőtök...
2016. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se hívd el :( Tudom, szörnyű érzés, de mivel mentálisan beteg, lehet ő fel sem fogná, hogy hol van. Én sem hívtam el a nagymamámat, pont ezért.
2016. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!