Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megosztanátok a véleményeiteke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztanátok a véleményeiteket az általatok kipróbált esküvoi ruhaszalonokról, Budapesten?

Figyelt kérdés
Hol sikerült ruhát találnotok? Vettétek, vagy béreltétek, és milyen árban? Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. aug. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A menyasszonyi ruhámat a Royal szalonból béreltem 130 e ft-ért. Nagyon kedvesek a csajok, családias a hangulat. Amikor próbáltam csak velem foglalkoztak, nem siettetett senki. És ami még nagyon fontos, értik a dolgukat és tudják kinek mi áll jól. Nekem végül olyan ruhám lett amire először nem is gondoltam, de a szalonban az egyik csaj odahozta hogy próbáljam fel, persze nem erőszakosan. És végül az lett az én ruhám. Nagyon jól állt és imádtam, mindenki dicsérte. Nem tucat ruhák vannak. Én nagyon ajánlom. A menyecske ruhám a boglárka szalonból volt. Itt is aranyosak voltak de nem éreztem olyan jól magam mint a másik szalonban. Olyan futószalag szerű volt az egész, inkább nagyüzem. Nincs meg az az érzés, hanem hogy csak egy vagy a sok menyasszony közül. Hétfőn lagzi után akkora dugó volt hogy végül nem értünk fel a ruhákkal zárásig. A Royalban azt mondták semmi gond ráér másnap délelőtt. A boglárkában pedig elkértek 5e ft-ot amiért késtem egy napot. Tény, hogy benne volt a szerződésben,hogy minden nap késés 5e ft, de nem hiszem hogy h előrébb lettek volna ha zárás előtt 1 órával viszem vissza, vagy másnap nyitásra. Hozzáállás kérdése. Sok boldogságot.
2016. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a reszletes leirast :) Orulok, hogy sikerult megtalalnod a megfelelo ruhat :)
2016. aug. 10. 23:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Igaz, Szegeden, de szintén Royal szalon. :)

130 lesz az enyém is. Szerintem nézz be hozzájuk Pesten.

Nővéremnek 2 eve vilt a lagzija, vele rengeteg helyen voltunk ruhát nézni Szegeden meg Pesten is. De a Royalt leszámítva kb. mindehol siettették, mert jött a következő menyasszony. Nekem majd most lesz 1 hónap múlva, én már nem.is mentem.máshova, csak ide. Itt jóléreztem magam, nem akartam máshiva menni, mert ott tuti kényelmetlenül éreztem volna magam.

Pesten biztos van még jó szalon, de a Royalban szép, letisztult ruhák vannak, nem olyan "nehéz" hatásúak.

2016. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. szept. 25. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!