Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tornacipős menyasszony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tornacipős menyasszony és vőlegény?

Figyelt kérdés

Mennyire találnátok furcsának vendégként?

Igaz nem lesz nagy esküvőnk, fiatalok és kicsit bolondok is vagyunk, persze ezt a vendégsereg tudja is jól.. :D De mégis kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)


Aki esetleg nem tudná a kettőt együtt elképzelni, néhány kép (amiből mi is inpirálódtunk) :

[link]


[link]


[link]


[link]


2016. aug. 10. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Simán jó lehet, nekem tetszik. :D
2016. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)


A legfontosabb képet meg kihagytam : [link]


Ilyen citromsárga conversem lesz, plussz a menyasszonyi csokrom ehhez hasonló lesz : [link] :)

2016. aug. 10. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a sárgát nem szeretem, de ez már szubjektív. :D
2016. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon bulis! :)

Van egy ismerősöm akiknél még a vendégeken is tornacipő volt! Nekem tetszett! :)

2016. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nagyon gáz öltönyhöz meg ilyen ruhához. De nem izgatna ha vendég lennék ilyen esküvőn. Ha nektek ez a dilitek.
2016. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%

én azt nem értem,hogy miért kell ezt így kihangsúlyozni. tesóm is egy laza cipőben ment férjhez,de a hosszú ruha alatt nem látszódott. mivel életében nem hordott magassarkút,egyértelmű,hogy nem az esküvőjén fog botladozni. úgysem látszott a ruhától. de azt így elég gáznak érzem,hogy direkt mutogatják képen.

de a ti nagy napotok,nektek kell tudni.

láttam már olyat,hogy a menyasszony a nyitótánckor dekázni kezdett a menyasszonyi ruhában. ha valaki ilyen sportos,akkor nincs ezzel semmi. ti tudjátok.

2016. aug. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Az első ilyen esküvői fotókat még viccesnek tartottam, de mostmár nagyon sok ilyet láttam és már olyan elcsépelt, nem vicces. Szerintem sokkal jobb a normális cipő, bocsi.
2016. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyira érdekelne vendégként, mint hogy milyen bugyi van a páron. Semennyire.
2016. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam olyan esküvőn, ahol tornacipő volt a páron, és nem találtam furcsának, mert illett hozzájuk. Szerintem nincs vele semmi gond, ha nektek ez tetszik.
2016. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Ti esküvőtök, abban legyetek amiben jól érzitek magatokat, vagy ami illik hozzátok. Amúgy valahol lehet kapni WIFE ill. HUSBAND feliratú dorkót. Egyszer az egyik párnak ilyen volt akinrk az esküvőjét fotóztam. Szerintem menő. :)
2016. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!