Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedvesek menyasszonyok! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesek menyasszonyok! Nem sokara lesz az eskuvom, akinek ebben az evben lesz még ti hogy vagytok? Volegenyetek?

Figyelt kérdés
En neha azt erzem, hogy basszus...vajon tenyleg megkapom ezt az ajandekot hogy amire ilyen regota keszultunk az valora valik,olyan elkepzelhetetlennek tunik...ti mit ereztek?? Ideges vagyok, eleg lesz a kaja? Eleg lesz a pia?

2016. júl. 28. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jövő héten lesz a lagzim. Nyugodt vagyok. A szervezés miatt nem idegeskedek, tudom, hogy mindent megtettünk, amit tudtunk, ha valami nem úgy sül el, ahogy szeretnék, hát így jártunk. :) A kapcsolatunk nem fog változni. Már több mint 2 éve együtt élünk, újdonságot nem tartogat a házasélet.

Várjuk, ott szeretnénk már lenni, bulizni egy nagyot. Az a furcsa, hogy tudom, hogy mi hogy és mikor fog történni, csak még nem tudom elképzelni, hogy én leszek a menyasszony. Olyan, mintha kívülről látnám magam.

Nektek mikor lesz a lagzitok?

2016. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekunk szeptemberben lesz :) orulok h nyugodt vagy, kivanom minden rendben legyen. Mi is egyutt elunk 8 honapja.

Akkor nem vagyok azzal egyedul h nehez elkepzelni h mindenez velunk tortenik :)

2016. júl. 28. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is jövő héten lesz. Igaz mi egy szolidabb esküvőt csinálunk, 25-en leszünk. Már van egy kislányunk, így hozzá alakítottuk az elképzeléseket. Bár,ha nem lenne sem lett volna sokkal nagyobb, így is picit zavarban érzem magam,hogy mindenki engem néz majd. 😊

Egyébként nyugodt vagyok,minden kész van. Ruháink itthon már 2 hete. :-) Nagyon várom már, szeretnék már ott tartani.

Az ételek és italok terén nem aggódom, mert étteremben lesz,gondolom nem fogy el semmi.:-)

2016. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk négy hete volt. Élvezzétek ki miden percét, ne idegeskedjetek semmin. Mindenki azt mondta, hogy hamar elmegy az a nap, és tényleg. Szinte fel sem fogtuk, és vége lett. Ugyanakkor nagyon fárasztó volt :) Sok boldogságot :)
2016. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom :) Nektek is sok boldogsagot es minden jot csinalok :)


Elhiszem h faraszto es nekunk vasarnap reggel 10korul menni kell vissza pakolni,kulturhazat takaritani, az italszolgaltatoval rendezni amit kell..

2016. júl. 29. 07:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csinálok hanem kívánok...jajjj :D
2016. júl. 29. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, csodás lesz minden! :)


Nekünk szeptember végén lesz az esküvőnk, szintén kis létszámú, kb. 30 fős lesz, és igazából a fő dolgok (helyszín-anyakönyvvezető-lelkész-ruha-zene-fotós) már megvannak, az "apróságok" vagyis a részletek - amiből rengeteg van - azok még csak most jönnek. Eléggé besűrűsödik a végére, de igazából mi csak egy hónapja álltunk neki a szervezésnek, párom májusban kérte meg a kezem :) Mostanában érzem, hogy feszültebb vagyok, de olyankor elég csak ránéznem a leendő férjemre, aki maga a megtestesült nyugodtság :D

2016. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pont mint az en volegenyem :) nekunk 100+ fős lesz. Mar az aprosagok is megvannak :) a vőfelyel kell mèg beszelnunk de mar reg le van foglalva :)
2016. júl. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!