Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kulfoldivel torteno hazassagko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kulfoldivel torteno hazassagkoteskor hogy megy a bejelentkezes az anyakonyvvezetonel? Reszletesebben lent irok.

Figyelt kérdés
Azzal tisztaban vagyok, hogy jo par dokumentumot hitelesen le kell fordittatni, es azt is magunkkal kell vinni, de ettol fuggetlenul az eskuvoi idopontunkat le tudjuk foglalni egybol, vagy varni kell, ameddig leellenorzik a dokumentumokat? Illetve a tolmacsolas kerdese... a bejelentkezeskor fordithatom a volegenyemnek a teendoket, vagy erre is magunkkal kell vinnunk egy kulon tolmacsot? Elore is koszonom, ha valaki volt mar hasonlo cipoben, es tudna nekem valaszolni.

#anyakönyvvezető #hazassagkotes kulfoldi allampolgarral #bejelentkezes eskuvore
2016. aug. 10. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi is pont ezelott allunk. Amint beadjatok a leforditott dokumentumokat megnezik hitelesek e 30 napon belül. Utàna tudtok idopontot foglalnj. A forditast elvileg te nem vegezheted, hanem egy harmadik szemely. Bar erre kivancsi vagyok en is mennyire veszik komolyan.

Milyen nemzetisegu a volegenyed?:) Ha a dokumentumok forditasa megtortent meg tudnad mondani mennyi idot vett igenybe?

2016. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :) Norveg a volegenyem. Egyelore meg csak tajekozodni probalok egy kicsit, es ugy gondoltam, hogy ev vegen kezdenenk el a dokumentumokat lefordittatni. De elegge elszomorito ez az egesz. Most kulfoldon vagyunk, ami azt jelenti, hogy 2x kellene Magyarorszagra mennünk egy honapon belul csak azerr, hogy idopontot tudjunk foglalni. A dokumentumok érvényessege egyebkent 6 honap,illetve a kormanyhivatali elismerveny a dokumentumok ervenyessegerol is, szoval az is egy limitalo tenyezo az idopontot illetoen. Hirtelen el is megy az ember kedve a magyarorszagi eskuvotol :D
2016. aug. 10. 22:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!