Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerul egy vőfély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerul egy vőfély âtlagban?

Figyelt kérdés

Kèrnek előleget?

Kell vele valamit gyakorolni? Mint pl a jegyesoktatas a pappal?:)


2016. aug. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
60-80eFt körül kérnek alsó hangon azok akikre már érdemes lehet rábízni egy esküvőt, de ennek a duplája sem ritka.
2016. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

:)

2016. aug. 28. 07:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 70 ezer ft volt, 20 ezer előleget kért. Nem értem az utolsó kérdésed..miért kéne gyakorolni vele a jegyesoktatást?:))
2016. aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
...ez egy pelda volt hogy, mint pl a pappal jegyesoktatàst. Pedig eleg erthetoen irtam.:) koszonom szepen h irtál!:)
2016. aug. 28. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, jogos, kicsit félreolvastam. Hát gyakorolni nem kell semmit, mi az esküvő előtt leültünk beszélgetni vele, hogy hogy képzeljük az egészet, milyen játékok legyenek, mi az amit nem szeretnénk, szóval megbeszéltük az egész esküvőt, de úgy konkrétan nem gyakoroltunk vele semmit.
2016. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuper. Nagyon koszonom h irtal. Sokat segitettél. Jo h igy meglehet beszélni előre :) ment a zold kez mindenkinek!!!:)
2016. aug. 28. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 70.000 ft volt, 10.000 ft előleget kért. Nagyon szuper vőfély,mi előtte 3x találkoztuk, utoljára elvittük a helyszínre mert nagy esküvő volt, és szerettük volna ha minden símán megy. Gondok nélkül zajlott, de előtte jó volt egy párszor átbeszélni a dolgokat.
2016. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!