Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonytáncnál a nászajá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonytáncnál a nászajándéknak szánt pénzt szokták odaadni vagy az más kategória?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Megbeszélés/szokás kérdése. Anyáméknál úgy volt a tánc után "úgy kellett söpörni a pénzt" a padlóról. Igaz 120 vendég (ebből 100 anyám rokonai csak) naná, hogy összejön annyi.


De meg kell ezt beszélni... Én akkor adnám, elvileg akkor kell - mifelénk - mert ez így nem olyan kínos - ezért találták ki ezt a táncot.

2016. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk külön van az ajándékozás meg a menyasszonytánc.
2016. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2


És nem sértődtök meg ha csak fele-fele jut mindkettőre így az eredeti "x" összegnek...

2016. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Igen, ez szokott lenni, hogy a nászajándékra szánt néhányszor tízezres (kinek mire telik) ajándékból, annyiszor ötezret leszednek, ahányan menyasszonytáncolnak. És akkor így van külön ajándékozós rész még kaja előtt meg kkülön menyasszonytánc és a kettő együtt adja ki az összeget.
2016. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Hát én lehet ilyen feltételek mellett megmondanám, hogy "nagyon sajnálom, nekem erre nem telik, így nem tudok eljönni".

2016. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megértelek, de nálunk akkor is ez a szokás. Én örülök a legkevésbé annak, hogy 20-30 ezreket passzolgatnak egymás között ilyenkor, és akkor még persze ruha is kell esküvőre, meg szállás, stb. De kérdeztetek, én pedig válaszoltam.
2016. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felénk úgy szokás, hogy amit ajándékba szánnak azt a menyasszonytáncnál adják oda, vagy épp a menyecsketáncnál. Nálunk menyasszonytánc nem volt.
2016. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Felénk már egyre nagyobb szokás, hogy nászajándéknak borítékban a pénz, menyasszony táncra meg sorsjegy..

Szerintem tökjó, akár több 100 sorsjegy is összejöhet, valamennyi nyeremény tuti összejön, és még a családot sem terheli meg pár Buksza meg Fáraók kincse.

2016. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szokás kérdése, én már voltam olyan lagziban is, ahol nem volt külön ajándékátadás, csak menyasszonytánc, de voltam olyanon is, ahol a vacsora után át lehetett adni az ajándékokat, és volt külön menyasszonytánc is később.
2016. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csongrad megyeben boritekba megy a penz, van kulon ajandekozas, majd ejfelkor ujasszonytanc, itt mar csak 500-1000-2000 ft-ert tancolnak az ifju parral.
2016. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!