Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy választottatok zenekart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy választottatok zenekart az esküvőre?

Figyelt kérdés

Volt lehetőségetek meghallgatni őket élőbe? Vagy csak neten láttatok/hallottatok róluk felvételt? Esetleg ismerős ajánlására?

Van egy zenekar, amit ajánlottak nekünk, de sajnos nincs lehetőség meghallgatni őket élőben (illetve csak olyan soká, hogy addigra elkésünk a foglalással). Neten nincs fent róluk hanganyag, de e-mailben küldtek. Viszont nem videókat, csak hangfelvételeket.



2016. okt. 24. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi azt a zenét választottuk ami akkor ment mikor megismerkedtünk.
2016. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi neten láttunk, hallottunk róla felvételt, aztán emailben is küldtek még, videot is, ajánlásokkal együtt. Élőben nem hallottuk őket korábban,amitől én is tartottam kicsit,de a páromat meggyőzte, amit küldtek. Vegül őket választottuk és nem bántuk meg,azt kaptuk, amit a küldöttek alapján vártunk tőlük. Mi sem várhattunk sokat a foglalással, de ha egy ismerős is ajánlja nyugodtabb lettem volna. Szerintem ha ismerős,barát ajánlja és a zenei stílus passzol,tetszenek a felvételek is, akkor nyugodtan lefoglalhatjátok.
2016. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából az étterem tulajdonosa ajánlotta, ahol a bulink lesz... Ha ismerős ajánlaná nem lennék ilyen bizalmatlan :)
2016. okt. 24. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi azt a zenekart választottuk akik egyik rokonom esküvőjén zenéltek, szóval hallottuk őket, tudtuk hogy jók. Viszont a neten ami fent volt hanganyag csalóka, nem tudja úgy visszaadni, az alapján nem tűnt nagy számnak. Mégis nagyon jók voltak és remek hangulatot csináltak.
2016. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megismerkedesunkkor sokat buliztunk egy helyi zenekarra es 10evvel kesobb ok zeneltek az eskuvonkon:)
2016. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én így nem biztos hogy megbíznám őket, csak az étterem ajánlására. De ez helyszínfüggő, ha színvonalas étterem, akkor nagy valószínűséggel nem akarná saját hírnevét sem rontani azzal, hogy nem megfelelő zenekart ajánl.
2016. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neten kerestük ajánlások+videó alapján. 5-én lesz a lagzi, majd kiderül... :)
2016. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan esküvői szolgáltatókat válassz akinek van weboldala, kellő mennyiségű referenciája, akik hajlandóak szerződést kötni, számlát adnak, hitelesek, ellenőrizhetőek, ha probléma van akkor felelősségre vonhatók. Emellett persze, nem árt ha meg tudjátok őket hallgatni élőben. Tudom, hogy nem olcsó egy professzionális tánczenekar, de pont azért nem olcsó, mert nem elég ha összeáll pár haver néhány hangszerrel és játszanak és ez igaz a legtöbb szolgáltatásra. Nem elég ha valakinek van egy jobb gépe, egy jobb kamerája, vagy ügyesen fényképez virágokat, esetleg otthon ügyesen meg tud főzni öt főre, vagy tud csinálni egy szép születésnapi tortát. Ezek komoly feladatok, amiket csak azok tudnak normálisan ellátni akinek megfelelő rutinjuk van benne, megvan a megfelelő vállalkozói háttere, a kiépített redundáns megoldásai ha gond lenne és még lehetne sorolni. Ha tudnád hány panaszt hallok a pároktól, hogy ha tudták volna, hogy ez vagy az a magát szolgáltatóként beállító illető ilyen vagy olyan, akkor mást választottak volna...
2016. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalunk nagyon nagy dilemma volt, hogy kik zeneljenek az eskuvonkon. A hatamon felall a szor a magyar-mulatos-haknis lagzitol. A parom ausztral, tole is tavol all az ilyesmi. Mindenkeppen elozenet szeretrunk volna. Hal istennek a parom egyik gyerekkori baratja bevallalta a bandajaval a fellepest naszajandek gyanant. Fantasztikus spanyol/portugal/angol zeneket jatszanak. Illetve felkertunk egy nagyon tehetseges alomhangu enekesnot akit meg Lisszabonban ismertunk meg. Egy diakszallast uzemeltet, es sok eksuvon enekelt mar. (a videok alapjan nagyon jo hangulatot tud teremteni). Eleg koltseges igy de ezt szerettuk volna es ezen nem sporolunk. Ezenkivul lesz karaoke is, mert sok a zenesz a barati korben (a volegenyem is zenelget, bar nem hivatasosan). Kozosen osszeallitottunk egy zenei listat mit szeretnenk feltetlenul hallani, a tobbi pedig rajuk lesz bizva! Mar nagyon varom! 26N
2016. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!