Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyek a legjobb esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legjobb esküvői ruhaszalonok Budapesten mostanság?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az Eklektika és a Royal
2016. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit értesz jó alatt. Nekem az a tapasztalatom, hogy a felső kategóriás ruhaszalonok sokszor nem engedték, hogy két-három ruhánál többet próbáljak, még akkor sem, ha mondjuk négy tetszett és belefért volna az előre lefoglalt egy órába. Sőt olyan is volt, ahol azt mondták, hogy a három felpróbált közül egyet vehetek fel újra, amihez választunk fátylat.


Ami persze jó, ha tudsz gyorsan dönteni, meg teljesen meg is érhető, hogy teltház van náluk és így nincs idő sokat próbálni, de nekem pont ezért sokkal szimpatikusabbak voltak azok a szalonok, ahol addig maradtam ameddig szerettem volna és annyi ruhát próbáltam fel, amennyit szerettem volna (általában nem kellett időpontot foglalni hozzá).

2016. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Second Hand
2016. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Hániel szalonban nagyon jó tapasztalataim voltak. Iszonyúan kedvesek, mindegy volt, mennyi ruhát próbálok fel, és mivel kiárusítás volt náluk, pofátlanul olcsón vettem meg a ruhámat.
2016. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Royal szalon. Csak ajánlani tudom.
2016. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Angiii03 ***** válasza:
100%

Eklektika és Royal szerintem is a legjobbak. De a helyedben vidéki szalonba is benéznék, mert lehet hasonlót sokkal kedvezőbb árban veszel.

Plusz szerintem jobban odafigyelnek rád mint a nagy szalonokban..

2016. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Royal elég nagy szalon, mégis abban az egy órában csak velem foglalkoztak. Nagyon kedvesek voltak a lányok, inkább családias hangulat volt. Én örülök hogy onnan béreltem a ruhám. Konkrétan a Royal Classicból. A ruhát nem tudtam időben visszavinni, hétfőn zárásig kellett volna de akkora dugó volt, hogy nem értünk fel vidékről. Semmi gond nem volt. A menyecske ruhám a Boglárka szalonból volt. Ott is kedvesek voltak de közel sem az a színvonal mind ruha mind hozzáállás tekintetében. Inkább futószalagszerű. Itt 5000 Ft büntit fizettem. Ami jogos, mert benne volt a szerződésben. De nem hiszem hogy nagy tragédia volt hogy zárásig nem értem oda hanem csak másnap nyitásra. Nyilván a Royalban is csak egy menyasszony vagy a sok közül, de mégis mindent megtesznek hogy ne igy érezd. Az én ruhám 130 e volt, barátnőmnek vidéki szalonban (nem Royalban) szintén.
2016. nov. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nyurnyi válasza:
48%
Boglárka szalon. Kedvesek, segítőkészek,szépek a ruhák is
2016. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig én is Royal szalont néztem ki, de ránézek a többire is, amit írtatok. :)
2016. nov. 7. 11:38
 10/11 anonim válasza:
Mi a neten kerestünk olyan ruhát ami tetszett a menyasszonyomnak és megvettük az anyagot és meg varratuk, fele annyiba nem került mint a szalonokba és tökéletesen illet hozzá mivel a szabó vette a méretet, többször volt próbán is és ha eszébe jutott menet közben még lehetett variálni. Szerintem ez a szalonos dolog csak olyan mint a márkás ruha vásárlása. Pénz ki dobás.
2016. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!