Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti honnan kölcsönöztétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan kölcsönöztétek az esküvőre a ruhát? Ismertek olyan szalont ahol hasonlóak a ruhák mint a Koraliában?

Figyelt kérdés

Max 150ezret tudunk ráfordítani, de persze örülnék, ha kevesebbért is találnék szépet:) A Koraliában is főként ezek a szép nagyobb szoknyás, uszályos ruhák tetszenek.

Előre is köszönöm a válaszaitokat !!! :)



#esküvő #esküvői ruha #ruhaszalonok #koralia
2015. dec. 29. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Kölcsönzők kínálatát nem tudom, nekem eredetileg is az volt a vágyam,hogy a ruhám olyan legyen mint senki másnak ezért megvarrattattam. Nekem fontos volt hogy utána is megmaradjon a ruhám.

Álomszép lett,és tökéletes mása az elkepzelésemnek. :)

Ha gondolod elküldöm privátban az elérhetőségét aki csinálta, bátran merem ajánlani!

2015. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Budapesten tudom ajánlani az Igen, a Love és az Ananász Szalont. Bár nem innen lett végül a ruhám, de tavaly ezeken a helyeken nagyon szépeket (főleg nagyobb szoknyás, uszályos ruhákat) próbáltam és egyiknek sem került volna a bérlése 150 ezernél többe. A befutó nálam végül a győri Mademoiselle Szalon lett, de gondolom neked túl messze lenne.


Amit nem ajánlanék az a Royal Classic Szalon, kibírhatatlan volt az eladónő.

2015. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Mindenképpen nézd meg!

2016. jan. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! :)
2016. jan. 10. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Igen szalon! Nagyon megbízhatóak, nagyon de nagyon kedvesek. A ruhák kiváló minőségűek és stílusra sok a modern hátul díszített és csipkés vintage ruhák. Kétszer voltam ott próbálni, mind a kétszer annyi ruhát néztem meg, amennyit csak szerettem volna.:) Sikeres próbákat kívánok!
2016. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!