Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miután megtörtént az esküvő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megtörtént az esküvő, visszajöttetek a nászútról, az milyen érzés?

Figyelt kérdés

Egyelőre még nagyban a tervezgetés, várakozás időszakában vagyok, teljesen bezsongva az izgalmas jövőbeni eseményektől. De mi történik utána? Hazajövünk a nászútról... És? Bemegyünk hétfő reggel dolgozni, mintha mi sem történt volna? Nem lelombozó ez egy kicsit?


Igen, igen, tudom, magától a házasságtól nem változik meg a gyakorlatban semmi, nem is az, hogy nagy csinnadrattára meg tűzijátékra és földrengésre meg nagy, mennydörgő isteni szólamokra számítok, de belegondolni, hogy már lassan egy éve mennyire lefoglalja a gondolataim a szervezés, tervezés, a várakozás, és utána hirtelen ez megszűnik... És csak úgy átváltozik hirtelen a rózsaszín ködös mézeshetes időszak egy csettintésre szürke hétköznappá.


Ti ezt hogy éltétek meg?


2016. dec. 2. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az esküvő előtt már évek óta együtt éltünk, kb. semmi nem változott. Az esküvőbe nem voltam belegárgyulva, így nem volt nagy koppanás sem utána. A nászút élményéből még sokáig táplálkozni lehetett (képeket nézegetni, felidézni az élményeket). Aztán meg idővel jött az újabb cél, a "babaprojekt".
2016. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is vártam azt, hogy lesz változás, boldog vagyok a párommal, jó volt vele akkor is együtt élni, mikor nem volt róla papírunk, hogy összetartozunk. Pont azért mentem hozzá, mert ez az élet felel meg annyira, hogy életem végig akarom. :)


Nem az esküvő bűvöletében éltem hónapokig, és nem ez töltötte ki az életemet. :)

Eleve kis, szűk körű szertartást akartunk mindketten, annyi volt a készülődés, hogy lefoglaltuk az időpontot időben a polgármesteriben, hogy akkor legyen, mikor mi szeretnénk.

Aztán hónapokig semmi, csak tettünk rá félre egy kisebb összeget.

Összesen talán 10 napot (nem egyben) szántunk a készülődésre.

A nászút hasonlóan "színvonalas és egzotikus", nem két hétre mentünk Thaiföldre, maradjunk annyiban. :)

És igen, következő hétfőn bementünk dolgozni, és minden ment tovább, mint addig. (Illetve esetemben még két hétig, mert akkor kiderült, hogy ügyesek voltunk a nászúton, és babát várok.)


Ha te úgy éled meg, hogy az együtt töltött idő szürke hétköznap, és nem ezt akarod életed végéig, akkor gondold át még egyszer az esküvőt. Ilyenkor szokott történni, hogy két évvel később már túlesnek a fiatalok a válóperen, mert "kiszerettek" egymásból.

2016. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még mi is a készülődés időszakában vagyunk, és nekem is eszembe jutott ez már.

Biztosan furcsa lesz, hiszen sokáig várakozunk, tervezünk, szervezünk, és aztán olyan hamar véget ér az a nap és a nászút.

Viszont azt tudom, hogy semmi sem fog változni utána sem. Mégis mi változna? Együtt élünk évek óta, minden tökéletesen jó. Ha ez ugyanígy marad az esküvő után is, nekem az tökéletesen megfelel :)

2016. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi 9 éve voltunk együtt nyáron mikor össze házasodtunk. Tehát ettől nem vártam semmi változást :D De mégis valahogy más, egyszerűen szuper. Bár eddig is az volt, de mégis :D Másrészt nászút után el voltunk foglalva a képnézegetéssel, megkaptuk a videót az esküvőről akkor azt néztük. A fotókönyvet pedig csak most kaptuk meg a fotóstól, úgyhogy most újra nosztalgiázunk :D És újra megbeszéljük, hogy milyen egy szuper nap volt. Másfél-két év múlva szeretnénk lakást venni, aztán ráfekszünk a babaprojektre. Addig pedig nagyon élvezzük a szürke hétköznapokat. Ez ilyen, mi is másfél évig készültünk. Bár ez túlzás mert nem tartott addig inkább annyival előbb kezdtük el lefoglalni a dolgokat. Nem akarlak elkeseríteni de a maga az esküvő napja pedig egy szempillantás volt mindkettőnknek. Szinte fel sem fogtuk és már vége volt :) Sok boldogságot.
2016. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltem meg "nagy dologként" a házasságkötést, egyértelmű volt, hogy összekötjük az életünket. Kiadtuk esküvőszervezőnek, aki mindig csak annyit kérdezett, hogy A vagy B. A nászút sem volt nagy wasistdas, mert sokat utaztunk már előtte is kettesben (egzotikus helyekre) és utána is.

Ezeket mi nem éltük meg mézesheteknek, ezek a hétköznapok voltak.

2016. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az volt a jó, hogy a kreatív fotózást külön napra a nászút utánra beszéltük meg. Szóval továbbra is volt mit várni, mire készülni, meg még dolgozni se kellett menni. A fotózás után egy kicsit sajnáltam, hogy vissza kell rázódni a hétköznapokba, de ha változott valami a korábbiakhoz képest (mivel már több éve együtt éltünk), az, hogy a férjem sokkal figyelmesebb és jókedvűbb volt jó darabig, illetve még egy csomót kellett a papíroknak utánajárni a névváltoztatásom miatt. :)
2016. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi pár napot szántunk a szervezkedésre elszórtan, 4 hónap alatt. A nagy rész inkább várakozás volt. Izgultunk meg minden, de nem kattantunk be az esküvő miatt. Pici hangulatos kevés vendéges ebédelős tortázós esküvőnk volt, nem puccparádés lakodalmas.


Nászúton nem voltunk, nem vagyunk oda az utazgatásért. Mindketten 1 hét szabit kivettünk, és itthon töltöttük kettesben. Aztán mentünk vissza dolgozni.

Nyilván előtte is szerettük egymást, és azóta is, hogy hivatalosan is egy család vagyunk, de valahogy más. Különlegesebb érzés házastársnak lenni, mint barátnak és barátnőnek, akik együtt élnek. Ránk így hat a dolog. Másnak pedig semmit nem jelent. Az emberek különbözőek.


Nekünk ez már 5 éve volt, mégis olyan, mintha tegnap házasodtunk volna...

2016. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne most más??? Mert aláírtok egy papírt, volt egy buli és nyaraltatok egyet. Igen, úgy mentek be dolgozni mintha misem történt volna, vagy kb. ugyan úgy mint mikor nyaralni mentetek eddig is. Gondolom együtt életetek előtte is, nem a szülői házból mentek szűzien házasodni. (Bár eltudom képzelni az ország keleti felén, alföld eldugott falucskáiba még lehet ilyen, hogy valaki nem él együtt házasság előtt és rózsaszín ködösen elképzelni,hogy húúúú valami is változik attól, hogy van az esküvő napja).
2016. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!