Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem túl kevés ez esküvői menünek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl kevés ez esküvői menünek?

Figyelt kérdés
Csak polgári esküvőnk lesz, szűk körben (30 fő), utána egy ebédet szeretnénk a közeli vendéglöben: húsleves, rántott szelet körettel, desszertnek a torta, meg persze ital, ki mit kér. Szerintetek ez így megállja a helyét? Vegetáriánus nincs a vendégek között.
2017. jan. 14. 11:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem eleg, ha ugy erzed sovanyka legyen toltott kaposzta meg par apro sutemeny is es az mar dunsztig eleg.
2017. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem keves, szimplan bena. Akkor mar inkabb menjetek valami svedasztalos etterembe.
2017. jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért béna? Egy egyszerű esküvő után egy közös ebédet szeretnénk a családdal. Komolyan kérdezem, minden rosszindulat nélkül.
2017. jan. 14. 11:24
 4/19 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Lehetne akár vegyestálat rendelni, szerintem nem rossz megoldás (sőt, igazából ezt ajánlom), ha többféle főétel közül válogathatnak a vendégek, kinek mihez van éppen kedve, étvágya. Saláta legyen, többféle köret legyen, üdítők legyenek, sör/bor/tömény legyen, többféle desszert is legyen terítéken, sós/édes süti legyen, mert nem mindenki szeretheti ugyanazt. Persze csak ha a keret engedi.
2017. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Férfiként mondom hogy teljesen jó :D


Egy régi jó barátom Argentínából hozott haza menyasszonyt és a minimálos esküvőjükön-lagzijukon szerintem 30-nál kevesebben voltunk. Délelőtt esküvő, ebéd pont úgy mint nálatok hogy mindenkinek ugyanazt szolgálták fel. Kora délután torta, aztán még valami hidegtál uzsonnára. Teljesen oké volt, én nagyon élveztem. A kaját is és magát az eseményt is


De a nők lehet máshogy gondolják, mert nekik ez életük nagy napja, stb-stb... :D De bocs hogy férfiként beleugattam :D

2017. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, szerintem a rantott hus a vilagon a legsnasszabb kaja, itthon sincsen csak nagyon ritkan ha a baratom a hatam mogott megcsinalja, mert o meg szereti, de eskuvore en tuti nem akarnek olyat, legalabbis ugy nem, hogy az legyen az egyetlen lehetoseg.

Vagy akkor legalabb a leves lenne valami kulonlegesebb, mert ez igy kb egy szimpla tok atlagos vasarnapi videki ebed, mondjuk nekem aztan tok mindegy, lehet a te rokonsagodnak teljesen megfelelne ez a menu.

2017. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon megfelelne.
2017. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha meghívnak egy esküvőre azért megyek, hogy megünnepeljem a barátom, rokonom, akárkim nagy pillanatát, természetesen nem a kaja az elsődleges és nem tenném meg, hogy emiatt leírom őket vagy az eseményt vagy hasonlók. Magamban azért viszont megjegyzem a dolgot, mert az étkezés igenis fontos része az ilyen eseményeknek. Én pl azon ritka emberek közé tartozom, akik nem szeretik a rántott húst. Nyilván tudok annyit enni tortából és húslevesből, hogy ne haljak éhen vagy ehetek otthon is, de számomra furcsa, hogy főételnek nem kínáltok legalább még egy sima b verziót is. De mint mondtam nyilván nem háborodnék fel ezen és hasonlók, nem ezért megyek el egy esküvőre...csak fura :)
2017. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Boven eleg. Mi nyaron eskudunk. Nalunk leves lesz, malacsült (azt hiszem egy par csirke is lesz ugy beszeltuk) korettel, a torta, este toltottkaposzta. Mi kell ennel tobb?

Szerintem boven eleg annyi amennyit irtal

2017. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább valami svédasztalos megoldást válasszatok. Nem azért, mert kevés a kaja, amit írtál, egy ebédre ez bőven elég, viszont fantáziátlan. Azért az esküvő mégiscsak egy ünnep, és egyszer van az életben. A rántott hús meg annyira hétköznapi, ennyi erővel tökfőzelék is lehetne a menü.
2017. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!