Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem túl kevés ez esküvői menünek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl kevés ez esküvői menünek?

Figyelt kérdés
Csak polgári esküvőnk lesz, szűk körben (30 fő), utána egy ebédet szeretnénk a közeli vendéglöben: húsleves, rántott szelet körettel, desszertnek a torta, meg persze ital, ki mit kér. Szerintetek ez így megállja a helyét? Vegetáriánus nincs a vendégek között.
2017. jan. 14. 11:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanodtam, valószínű akkor inkább csináltatunk tálakat, amin többféle van és abból tudnak válogatni. Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 14. 12:04
 12/19 A kérdező kommentje:
Persze fantáziátlan, tudnék összeállítani 5fogásos menüt is, csak nem állunk úgy...azért a rántotthús szerintem messze van a tökfőzeléktől.
2017. jan. 14. 12:06
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 30 emberre csináltatsz (bőség)tálakat, az tényleg annyival nagyságrendekkel drágább, mintha 30 emberre lesz ugyanaz a menü?
2017. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi mennyibe kerül, csak egyszerű, de laktató kajában gondolkodtunk.Mivel többen is írták, így megfogadjuk a tanácsot és lesz választási lehetőség. Véleményekért jöttem, amiket meg is köszöntem, de a bunkó, ki ha én nem stílusra nem vagyok kíváncsi.
2017. jan. 14. 12:20
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem bántásból, de ha "csak" erre futja, akkor tényleg kár volt feltenned a kérdést. Inkább az éttermet kéne megkérdezni, hogy mit tudnak kihozni ilyen áron ami jobb megoldás ennél. Ha semmit akkor nyilván ez marad, hisz végsősoron nem ez a lényeg.
2017. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez nagyon szegényes és közönséges.
2017. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy csak "erre futja", egyszerűen abból indultam ki, hogy a vendégek szeretik és pl. nagyszüleimnek a rántott hús az ünnepi étel. Mint már írtam ez egy visszafogott, szolíd kis esküvő lesz és egy ebéd a szűk családdal (szülők, nagyszülők, tesvérek és az ő gyerekeik).

Azért írtam ki, mert kíváncsi voltam a véleményekre, mert ez csak egy felvetés volt, amit a válaszok tükrében el is vetettünk. Aki normális választ adott (még ha negatívat is, de normális hangnemben) azoknak köszönöm!

2017. jan. 15. 12:49
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
Én imádom a rántott húst, és főleg, hogy kis esküvőtök lesz, szerintem teljesen jó, ha mindenki szereti nálatok. Annyival (ha belefér a keretetekbe) fel lehetne turbózni, hogy vegyes köretet kértek hozzá, és savanyút. De lehet, hogy eleve már így van. Gondolom nem fog 12 órán keresztül tartani egy meghitt ebéd egy gyönyörű esküvő után, úgyhogy ha még több kaját rendelnétek, szerintem nem bírnák megenni. Bőven elég ez a három fogás szerintem.
2017. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30 főre szerintem túlzás a svédasztal, de a vegyestál teljesen jó megoldás, és árban is kb ugyanaz.
2017. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!