Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre szeretnénk dekorálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre szeretnénk dekorálni, de mindenképpen kellene a lufikhoz hélium, úgy tudom. Hol-hogyan és mennyiért lehet "szerezni" Veszprém megyében? (Főként Veszprém és környéke érdekel)

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:

szia:) Én is veszprémi vagyok. Ezt találtam neked!!!


[link]


Óhegyi Győző

8200 Veszprém, Sigray u. 3.

Telefon/fax: 88/408-458

Mobil: 30/9 570-562

e-mail: lufidekor@lufidekor.hu

2010. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

esetleg még innen tudsz rendelni


[link]

2010. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak héliummal lehet megoldani? Nálunk az esküvőkön (vendéglátós család) általában sima lufik voltak rögzítve vagy csokorba fogva, fonva, és nagyon jól mutattak.
2010. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Nem tudom,hogy jó e,mi "lufiszívet"csinálunk,és ahhoz azt mondják kell a hélium,mert csak úgy áll meg.én nem tudom,jó lenne ha meg lehetne oldani másképp is.A Lufidekort pedig nagyon szépen köszönöm,csak az a baj vele,hogy 50.e-nél kezdődik elvileg náluk az alap,és azt mi nem engedhetjük meg magunknak,ezért próbáljuk magunk megoldani a baráti társasággal.(a szívhez kaptunk alapot,egy másik pártól) Mégegyszer köszönöm szépen a válaszokat!
2010. máj. 20. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Irod,hogy van alap.Akkor mennyetek el a dekoroshoz és vegyetek egy halom lufit felfújva héliummal.Sőt,azt is el tudom képzelni,hogy viszitek az alapot és megcsinálja ő rá.Meg kell kérdezni így mennyibe kerülne a lufi+munkadíj
2010. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi nem rég szerveztünk egy esküvőt ahová héliumos lufikat szerettünk volna felfújogatni. nos ott kezdődik ezzel a gond,hogy azt mondták hogy a héliumon kívül+még vmilyen zselés anyagot is bele kell tenni,ami rettentően drága.ráadásul nem mindegy,hogy mennyit(ha kevés az sem,ha sok az sem jó)teszünk bele,ezért hivatásos díszítőket kéni hívni.na ez még +költség,drágának találtuk,ugyhogy kitaláltunk másik verziót,a falakra lufivirágot kötözgettünk,szimpla levegővel felfújt lufikból,és ha ez fenntmaradt,akkor szerintem a szivecske is fenntfog.


Sok Boldogságot!

2010. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
minap szembejött velem egy eldobható, héliummal töltő palack. 17.000 Ft+Áfa és 50 db lufit írt, na abból biztos, hogy 8 kipukkad már fújás alatt. Nem mindig az az olcsó, amit maga csinál meg az ember.
2010. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet venni valahol (talán gázosnál) kis kiszerelésben héliumot, amit használhatsz. Bár tudtommal elég drága.

Mi egy rendezvényre vettünk egy kisebb adagot, nem tudom pontosan, de 4-5-6ezer körül volt az ára, és hát első pár lufit nem is sikerült felfújni, mert bénáskodtunk.

2010. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!