Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így egy "bunkó" megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így egy "bunkó" megoldás? Mindenképpen szeretnék szép esküvőt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szép esküvőt szeretnék, nem világra szóró lakodalmat, de a családot, és néhány barátot (kb 40 fő) mindenképpen szeretnék meghívni.


Sok helyen olvastam 4 meg 5 fogásos menüt, ilyesmit sajnos mi nem engedhetünk meg magunknak, hogyha valóban ennyi emberben gondolkodunk...


Arra gondoltam, hidegtálak rendelésével jóval olcsóbban ki lehetne jönni! Így azért mégsem éheztetem a vendégeket, lenne sokféle szendvics, saláta, hidegtál, stb, mégis, együtt, sokan örülhetnénk, mert szerintem ez a lényeg :)


Ez egy "gagyi" megoldás? Csinált már valaki hasonlót?


2011. júl. 7. 18:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
87%
Nem gagyi. Szerintem ezt is meg lehet szuperül csinálni!!! :) Hajrá! :))
2011. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
29%

hááát.... ha pénzt kértek akkor ez így igen nagy bunkóság.


HA nem is 5 fogásos a menü, de legalább 3 (főtt) fogásos legyen: leves, második, és valami édesség...

2011. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

Sütemény, és torta nyilván lesz, ez alapvető :)


Nem fogunk pénzt kérni, egészen egyszerűen jön a baba, és most azaz elsődleges, inkább oda "invesztáljuk" a pénzt, a párom ragaszkodik az esküvőhöz.


Én úgy vagyok vele, hogyha már esküvő, akkor ne ilyen 2 tanus, titkolózós legyen, mert én szeretném megosztani az örömömet pár emberrel.

2011. júl. 7. 19:07
 4/73 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy vagyok vele, hogyha már esküvő, akkor ne ilyen 2 tanus, titkolózós legyen, mert én szeretném megosztani az örömömet pár emberrel.


Na hátén is pont így vagyok vele, én már csak baba születése után tudom megcsinálni, de ez a hideg tálas dolog tetszik, lehet hogy én is megpróbálkozok egy ilyen féle dologgal. Szerintem jó ötlet.

2011. júl. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nemrég láttam egy szórólapot, onnan jött az ötlet, hogy én is szendvicses-hidegtálas fogadást tartok esküvő után, desszertként pedig lehet rendelni aprósüteményt, és persze valami egyszerű tortát.


Eleinte nem láttam benne fantáziát, aztán rájöttem, hogy ezt is meg lehet oldani nagyon szépen, és elegánsan.

2011. júl. 7. 19:17
 6/73 anonim ***** válasza:
73%

Hidegtálas esküvőn? Nekem kicsit furcsa, de végül is megoldható. A lényeg, hogy mind a kettőtöknek bejöjjön az ötlet.


Amúgy nálunk leves volt, 3-4 fős tálak, amiről mindenki vett amit akart. (Ezen volt rántott hús, rántott karfiol, backon-os máj, <már nem emlékszem mi volt még> és persze köretnek rizs és krumpli.) Sütinek csak a menyasszonyi torta volt, ami nem is fogyott el. Ital koccintáshoz (pohárköszöntőhöz) pezsgő, aztán sör, bor, üdítő, ásványvíz. Aki rövid italt akart, az az esküvő előtt ihatott a lányos háznál (itt volt hidegtál, pogácsa, süti, gyümölcs, fasírt), vagy önköltségen az Étteremben. Ugyanis nem az étel a drága, hanem az ital, abból is a rövidital.

Sok boldogságot Nektek!

2011. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
83%
Jó ötlet!! Voltam ilyen esküvőn pár éve. A barátnőm is kb. 40 embert hívott meg és ilyen ételeket rendelt. Senki nem panaszkodott. Jól éreztünk magunkat :)
2011. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

Nézzétek, alapvetően (hanem csak egy pozör családról van szó) nem az a lényeg, mit eszünk vacsorára, hanem az, hogy együtt vagyunk, és együtt ünnepelünk :)


Viszont vacsora mindenképpen kell, mert vannak, akik vidékről jönnek, meg egyénként is, nagyon gáz, hogy elhívom őket ünnepelni, és semmivel sem kínálom meg őket... Sör és bor itt is lenne, rövidital pont a pénz miatt nem.

2011. júl. 7. 19:25
 9/73 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem gagyi. Persze nem olyan esküvősen elegáns, de talán jobb is, hogy nem ilyen nagyon éttermi, nagyon asztalos-elszigetelt összejövetel, hanem mindenki szabadon járhat-kelhet, beszélgethet... főleg ha nyári az esküvő, lehet, hogy sokan inkább ennének kisebb adag, könnyebb ételeket, mint a magyar esküvőken szokásos jó magyaros, laktató pörkölteket, hagymás rostélyost meg hasonlókat :). Egyébként legjobb barátnőm is állófogadást szervezne, ha lenne esküvője :). Azért mondjuk én a magam részéről azért tennék be vmi tartalmasabb ételt és tortát is az ételek sorába.
2011. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Esküvői tortát természetesen szeretnénk :)
2011. júl. 7. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!