Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esős esküvő? Ti hogy oldanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esős esküvő? Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

A hétvégén lesz az esküvőnk.

Tudom, hogy az időjárás szinte óránként változik, de sajnos a jelenlegi előrejelzések szerint eső várható.

Volt valakinek hasonló esküvője?

Hogy oldottátok meg pl. a szabadtéri fotózást?

Kreatív ötletek is jöhetnek.


Köszönöm szépen!


2017. szept. 12. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Ajjaj!!! Rossz ómen. Sokat fog sírni a fiatalasszony.
2017. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Okos ötletem nincs, mint hogy ponyvázzatok v pótléknak szerezzetek egy benti helyszínt(már ha azt a vendégek mennyisége engedi)

De ne szegje kedveteket! Sok boldogságot, és egy életen át tartó boldog házasságot nektek ^^

2017. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eső, gyönyörű!
2017. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Nagyon szépen köszönöm, köszönjük a jókívánságokat! :)


Az esküvő nem lesz szabadtéri, szerencsére a párom lebeszélt róla, viszont a lagzi a Dunaparton lesz, egy kikötőben, mellette erdő, és maga az étterem is csodaszép...

Én igazából a földig érő csipke ruhámat féltem, és a hajamat (totál egyenes a hajam, és félek, hogy a frizura nem fogja bírni....)


Kitaláltam, hogy veszek színes esernyőket a fotózáshoz, természetesen harmonizálva a lagzi színeivel, de nem tudom, mennyire jó az ötlet... :(

2017. szept. 12. 11:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben maga a rendezvény beltéri helyszinre van szervezve, nem lesz nagy gond. Amig egyik helyről a másikra sétáltok valaki tart egy nagyobb esernyőt föléd.

Szabadtéri fotózás... ha ügyes a fotósotok nagyon szép és kreativ képeitek lesznek, az tuti!

Egy pár példa: [link]

Eseetleg ti is beszerezhettek pár átátszó, vagy egyforma szinü esernyőt a csoportfotózásokhoz, és máris sokkal szebb, harmonikusabb egész és szabadtéri képek lesznek. Ja, és gumicsizma, ha bevállalod a képek kedvéért. Ha lejárt minden procedúra, estefele van már és még mindig csepereg, illetve nem sajnálod nagyon a frizurád, gyönyörü esőőben táncolós fotókat készithettek.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de hasonló képekről te is inspirálódhatsz! A lényeg, hogy ne stresszelj be az eső miatt. Sok boldogságot nektek!

2017. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves Negyedik, köszönöm! :)

A fotósunk a család barátja, hobbiból csinálja, de szerintem egy profival vetekszik a tehetsége. Biztosan neki is lesz ötlete, de azért én is készülnék! :) Az esőt imádom, biztosan fogok kint táncolni a fűben, és amilyen őrültek a barátaink és a családunk is, tuti, hogy csatlakoznak hozzám! :)

2017. szept. 12. 11:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Most olvasom a válaszodat... hogyne lenne már jó ötlet! Bármi kreativ, és ami neked tetszik mind jó ötlet, hisz ettől lesz egyedi, különleges az egész esemény!

Nekem személy szerint nagyon tetszenek az esős fotózások, gyönyörü képek születhetnek. Ha erdő mellett lesztek, az külön szuper! Akkor tényleg kéne a gumicsizma, de hát szerintem mókás az! A képek úgyis a templomi cuccok után lesznek, addig úgyis szép tiszta lesz a ruhád, utána lehet kicsit sáros lesz, viszont szerintem ennyi áldozatot megér.

2017. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére nálunk nagyon bevállalós mindenki, remélem, hogy az alkalom hozza magával a jó ötleteket! :)

Volt róla szó, hogy csónakkal kivisznek minket a Dunára, az is nagyon szép és ötletes, viszont az én víziszonyom miatt ettől tartok nagyon.

2017. szept. 12. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon kiváncsivá tettél a fotóssal kapcsolatban...én is hobbiból fotózok, nincs egy oldala az ismerősötöknek, hogy megnézhessem pár fotóját? Örülnék, ha privátban esetleg tudnál küldeni egy linket.
2017. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az esőt, sokkal jobban élveztem az esős esküvőt :D
2017. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!