Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan képzeled el a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képzeled el a tökéletes esküvődet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Törökország,tengerpart,csak Ő,én és egy valahonnan előkerített katolikus pap. :D
2010. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy szép őszi napon egy szabadtéri esküvőnél szerintem nincs is szebb.Egy hatalmas buli a legkedvessebb rokonokkal és barátokkal.Nekem valami ilyesmi lenne a nagy nap.A ruhám pedig valami strasszos egyedi lenne amire mindenki azt mondaná hogy milyen mesés

Hát én erre várok:D

Esetleg esküvőt tervezel?

2010. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem a mostani párommal, az már egyszer biztos.
2010. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tengerpart... a párom és én.. és egy pap.. ez jó:)


A lagzi után éjfélkor megszökünk (az hogy előtte milyen az mindegy...) mint a filmekben és indulunk a nászútra.

2010. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Seychelle szigetek... fehér homok, tengerpart, naplemente, Ő meg Én... két TANÚ!!! Romantika :)

A másik verzió, Olaszország, Garda tó (az emlékek)

3. Itthon, Velencei tó parton, naplemente, szerelem... és azon imádkozás, hogy a páromat ne akarják a barátok idő előtt leitatni :P

2010. jún. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Nekem speces ruha sem kéne,férjhez mennék akár farmerben és topban is,nekem nem ez a lényeg :P

2010. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A házasságkötővel együtt tényleg csak a szűk családi kör.

Apukám, nevelőanyám, 3 testvérem, egyiknek van párja, és két gyereke, én a vőlegény, két tanu,a házasságkötő az anyósom, apósom, anyósom anyukája, testvére, és párja. Az utána tartott ebéden szintúgy csak ezek, és ezek közül mindenki ott lenne. És mivel házasságom már max az első gyerek születése után jöhetne létre (ugyanis 6 hetem van hátra:D), így a kislányom is ott lenne:D Szóval 19 fő lenne az esküvőn, és 18 az ebéden. Templomi esküvő kizárva. A kajálást vagy apukámnál, vagy egy étteremben tartanánk:D Buliznánk hajnalig:D

2010. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Városházán csak a tanúkkal, és utána elmenni egy fergeteges nyaralásra egy trópusi helyre!
2010. jún. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
2 tanúval, titokban, lagzi nélkül. Minél kevesebb felhajtás, akár utcai ruhában is.
2010. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Temetőben, holdfényben, fekete ruhaával
2010. jún. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!