Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtartanád az esküvődet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartanád az esküvődet, ha a szüleid nem tudnának eljönni?

Figyelt kérdés

Párom mesélte, hogy nővére esküvőjén nem voltak ott a szülei, mondván: az apja nem kapott szabadságot a saját lánya esküvőjére. Erre egyikőjük sem ment, szóval az anyja sem. Amúgy tudni kell, hogy a nővére 400 km-re lakott a szülőktől akkor.

Mi a véleményetek erről? Szerintem elég durva...


2011. júl. 4. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megtartanám. Nyilván az esküvőt nem egy héttel előtte jelentették be.


Úgyhogy én inkább úgy tenném fel a kérdést: elmennél a gyereked esküvőjére, ha a férjed nem kap szabadságot?


Egy esküvő előtt több hónap van a "felkészülésre", a saját gyerek esküvője pedig a legtöbb főnöknél elég nyomós indoknak számít, amelyik szülő ezt nem tudja megoldani, az annyira nem is akarja.


Ez a véleményem. Szóval igen, megtartanám.

2011. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Az anyja miért nem ment? Jó, illik a férjével menni de akkor is. Fogalmam sincs hogy megtartanám e így.
2011. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is legkevésbé hibáztatom a nővérét, szerintem tuti, hogy nem egy nappal előtte szólt, hogy lesz. Azt nem fogom fel, hogy az anyja miért nem ment azért el? Bár hisz tudhatom a választ, tuti, hogy a férje nem engedte. :S
2011. júl. 4. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez elég érdekes. Kérdés, mennyi idejük volt felkészülni. Ha egy-két héttel az esküvő előtt szóltak a szülőknek, akkor nem lehet csodálkozni, ha viszont hónapokkal korábban (ahogy szokásos), akkor pedig a szülőket nem értem. A gyerekem esküvőjére minden körülmények között megpróbálnék elmenni, akkor is, ha a főnököm nem hajlandó szabadságot adni.
2011. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Megtartani megtartanám attól mert nem tudnak eljönni, de azért ezek a szülők tényleg eléggé kábák...

Az én szüleim ha törik ha szakad eljönnének az esküvőmre.Ha nem engedik el őket a munkahelyükről, akkor annyi, hogy az nap nem mennek be dolgozni.Vállalnák a felelősséget még ha az állásukat is kockáztatnák.Nem minden nap házasodik meg az ember lánya/fia.

2011. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok.


Hát nézd, nyilván az utolsó pillanatokban derült ki, hogy a szülők nem mennek, mert nem kapott szabit az apja. Akkor már minden elő van készítve, le van foglalva, a meghívók kiküldve, nem lehet lemondani és butaság is lenne. Nem tudom mi az apuka foglalkozása, de olyan nincs, hogy időben szól és nem tudja elintézni. Ha meg nem szólt időben, akkor felmerül a kérdés, hogy miért nem?


Szóval nekem itt valami nem stimmel.

2011. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem sem stimmel valami, de a párom szüleinél nem ez az egyetlen. :S


Az apja akkoriban biztonsági őr volt. Kérdeztem párom, hát miért nem íratta magát táppénzre, ha már nem engedték el szabira, azt mondja, az átlátszó lett volna. Hát én is úgy gondolom pedig, mint az egyik kommentelő: a gyermekem esküvőjét nem hagynám ki, még ha kockáztatom az állásom.

2011. júl. 4. 18:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg hát. Ha apám nem tudja azt hazudni, hogy fosást kapott és kérni a háziorvostól kiírást legalább arra a napra, akkor annyira nem is fontos, hogy jöjjön. Ha meg anyám is tesz a fejemre, csak azért, mert apám nem jön, akkor végképp. De gáz!
2011. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Az anyja elég szemét volt, hogy nem ment el... nem sziámi iker egyik nő sem a férjével. De az a munkaadó is egy genya, aki a saját lánya esküvőjére nem engedi el az alkalmazottját.


Kérdésre válaszolva, ja. Most mondjuk olyannyira rossz kapcsolatban vagyok a szüleimmel (mesélhetnek sztorikat), hogy ha ráérnének, sem lennének meghívva. De ha jó lenne a kapcsolatom a szüleimmel:

-ha utolsó pillanatban mondják, hogy nem megyünk, akkor nem fújnám le, mert nem azért gürcöltem végig a helyszínkeresést, dekorációt stb., hogy a sutba dobjam az egészet (nem vagyok olyan anyagi helyzetben sem, hogy így kidobjak az ablakon annyi pénzt-helyfoglalás stb.)

-ha előre szólnak, hogy nem jó az időpont, akkor keresnék másikat.

2011. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
90%
Sajnos nekem is ilyen esküvőm volt,mi voltunk ott a férjemmel+a két tanú! Szarul esett,de attól még szép volt!
2011. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!