Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan 30 éves leszek, feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 30 éves leszek, feleséget keresnék. Hol érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés

ismerkedéskor nyissak rögtön ezzel hogy én feleséget keresek és családot alapítanék?


magas, nagydarab, jó pasi vagyok egyébként.


2020. aug. 26. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Kik szerint vagy jó pasi, kérdező?
2020. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Elvonón próbáld!
2020. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal indíts, hogy kizárólag komoly kapcsolat érdekel.
2020. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A komoly kapcsolat azt jelenti sokaknak hogy néhány évig együtt vannak és vége. Én azt a nőt keresem akivel leélhetem az életemet.
2020. aug. 26. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A mai vilagban ilyen egyre inkabb nem letezik. Tervezz rovidebb szakaszokra aztan ha tovabb tart akkor jo lesz ha meg vege lesz akkor nem lesz meglepetes mert keszultel ra.
2020. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
www.feleseg.webshop.hu
2020. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Emberismeretedet fejleszd, hogy kiismerd a nőket ki az alkalmas rá.

Valamint kommunikációt, hogy bármikor jó dumával hatással legyél a nőkre!

Sokféle nő van, mindegyuiknek másmilyen tipusú pasi jön be! Akiert az egyik nő lelkesedik, addig a másik elhúzza a száját!

2020. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A nok izlese uniformizalt. 99%-uknak ugyanaz tetszik...


36F incel

2020. aug. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pécsi vásárban.
2020. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem unoformizalt! Mig egy elore betervezős nő kiszamithato pasit keres akire lehet családot epiteni,addig más nők halara unjak magukat az ilyen pasik mellett es inkabb az kell nekik h intelektualis kalandos izgalmas legyen vele az élet,be száraz, legyen humora meg spontan legyen.
2020. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!