Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem szeretem a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem a feleségemet. Nem tudok már nőként tekinteni rá. Érdemes így vele maradnom?

Figyelt kérdés
Megismertem egy fiatalabb lányt és úgy érzem ő az igazi. Sokkal kedvesebb, ragaszkodóbb mint a feleségem. Mellette újra férfinek érzem magam. Teljesen megfiatalít. Feleségemmel már olyan szürke minden. Mit lehet tenni, mit tehetnék?

2014. dec. 2. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet hogy csak kapuzarasi panikrol van szo? A fiatallabb lany is szerinted ezeket erezheti melletted? Gondolkozz mar el rajta! Probalj meg visszemlekezni mennyi mindent eltetek at a felesegeddel, eddig joban rosszban egyutt, szerinted ugyan igy kitartana melletted a fiatalabb no is, nem csak a mostani langolo idoszakra gondolok, hanem ne adj isten betegsegre, vagy szegenysegre. Persze most maskepp erzed, o fiatal, csinos de ne felejtsd el, te hiaba nem ugy erzed, nem fiatalodsz, hanem oregebb es oregebb leszel,vajon 10 ev mulva is kelleni fogsz neki?
2014. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Udvarolj egy kicsit a feleségednek és szervezzetek olyan programokat, amiket szerettetek régen... kérd meg hogy ő is kedvezzen neked, lazítson, szakadjatok ki a szürke hétköznapokból.őt is szeretted,hiszen feleségül vetted.. gyermek van?
2014. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Ez szuper h o kedvesebb es ragaszkodobb de a helyezet az, hogyha komoly kapcsolatban gondolkozol vele azert szamits arra, hogy vele sem lesznek tokeletesek a hetkoznapok, ott is lesznek vitak, surlodasok...


Viszont ha belul BIZTOSAN erzed h o az igazi, akire mindig is vartal akkor hajra mert azt muszaj megèlni:-)))

2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Aha, tök jó.

Majd ha a fiatal csirke a pénztárcádat lenullázza és otthagy, mint szent Pál az oláhokat, akkor majd jó lenne a régi "tehén", de remélem lesz annyi lelkiereje és önbecsülése, hogy elhajtson téged a 3,14csába! :)

2014. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Az érzelmek elmúlnak, átalakulnak. A fiatalabb iránt sem ezt fogod érezni pár év múlva, ha addig kitartana a dolog. Az a kérdés ki az akivel együtt tudsz élni. Persze egyikkel sem muszáj. Hagyd el a feleséged és amíg formában vagy keresd a fiatalokat. Aztán legyél öreg korodban egyedül. Vagy ha sok pénzed van akkor lehet egy fiatal csajnak ki fog tartani a "szerelme" és melletted marad.
2014. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A boldogsághoz nekem is jogom van. Miért maradjak egy langyos, ellaposodott kapcsolatban?
2014. dec. 2. 20:05
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Talan ezert a langyos, ellaposodott kapcsolatert tenni kene, nem pedig eldobni egybol, egy frissebb husert.

Probalkozzatok, vmiert elvetted a feleseged. Ha utana se jo, lepj. De igy...

2014. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Beszéld meg a feleségeddel, ha mindketten hajlandóak vagytok változtatni akkor még lehet esély. Ha te, vagy a feleséged nem, akkor inkább váljatok.
2014. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De ha ezt a lányt látom kikapcsol az agyam. Azt sem tudom mi történik velem. Én nem tehetek semmiről.
2014. dec. 2. 20:18
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus, azt hiszem mar ertem, miert mondjak azt, hogy a ferfik a farkukkal gondolkodnak :D
2014. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!