Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30 éves elvált nővel összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves elvált nővel összejönnel, akinek van egy 9 éves gyereke?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat szempontjából.
2020. nov. 3. 19:17
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
36%
Okos ember ugy hazasodik, h ne legxen gyerek. Vagy ha lesz, akkor soha ne valjon el, tehat jol valasszon.
2020. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
23%
21es, maximálisan egyetértek. Inkább választok kategóriával lejjebb lévő nőt, de a gyerek ne szívja meg. Elég volt látnom tinderen, mennyi zabigyerekkel lévő dög próbál palimadarat fogni :/ Sajnos ők tönkretették az életüket, és még a gyerekek életét is. Ezt nevezik ezek családnak? Jézus...
2020. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
62%
Én zabigyerekkel lévő dögként ismertem meg a férjemet, akivel 10 éve boldogan élünk együtt. Igaz, neki is van zabigyereke, de nem tudom, hogy az elvált, gyerekes férfiakat milyen pejoratív jelzővel kell illetni. Ő az alfa, aki felcsinálta a csajt, majd lelépett? Igaz, hogy mindketten hosszú párkapcsolatban vállaltunk gyereket. Én nem érzem, hogy bármelyikünk élete is tönkre lenne téve.
2020. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
52%
Nem. 35F
2020. nov. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Pretorius25 ***** válasza:
49%
Vannak pozitív példák is ebben a témában.
2020. nov. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem és nem. Gyerekes nővel soha! Kell a fenének plusz probléma a nyakamba, nem akarok sajátot sem, nem hogy másét nevelgetni. Az ő döntése volt, hogy 21 éves fiatalként, ahelyett hogy élte volna az életét, inkább gyereket szült, hát akkor vállalja azt is, hogy sokaknál ez biza kizáró ok. Lehet alaposabban át kellett volna fontolni és/vagy stabilabb kapcsolatba kellett volna gyereket csinálni...
2020. nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
54%

Honnét ez az elemi gyűlölet?

Miért kell lepontozni, aki azt írja hogy igen vagy látott már ilyet. A nemeket fel.

Pedig ilyen a világ: igen, nem.

"zabigyerekkel lévő dög" Így nevezni valakit ismeretlenül? Megértem azt aki nemet mond. Szíve joga. De kell ehez gyalázkodni?

A házasságok talán nagyobb része válással végződik. Akarunk olyan világot ahol ezért vagy egy félrelépésért megkövezés jár?

2020. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
29%

Akarunk olyan világot ahol ezért vagy egy félrelépésért megkövezés jár


Igen, elrettento lenne, mindenki jobban meggondolna kihez megy hozzá

2020. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
59%

27

Nyilván nem, de én személy szerint nagyon jóízűen és kárörvendően röhögök az elvált nőkön, akik rinyálnak, hogy leharcolt testtel és gyerekkel már nem kellenek senkinek.

Megérdemlik.

Azért, mert meggyőződésem, hogy a nagyon túltolt feminizmus és abból fakadóan a nők elképesztő önzősége és elviselhetetlensége juttatta válságba mára a párkapcsolatokat.

2020. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
46%

Kedves utolsó. Akkor nekem 36 évesen tűrnöm kellett volna, hogy a férjem szeretőt tart, már sokadszor (bár sajnos nem vettem az előbbieket észre, ez az én hibám), engem lenéz, hülyének néz, szarik a gyerekre és rám is?

Nem igazán vagyok leharcolva, elég jól érzem magam, elég sokaknak bejövök.

Ja, és a párom (aki gyerektelen) teljes mértékben elfogad engem is és a gyerekemet is.

Jó lenne, nem általánosítani, mert szerintem nem ismersz minden kapcsolatot és elvált nőt sem.

2020. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!