Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30 éves elvált nővel összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves elvált nővel összejönnel, akinek van egy 9 éves gyereke?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat szempontjából.
2020. nov. 3. 19:17
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem kizárt!

F

2020. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%

Millióan felteszik ezeket a kérdéseket.


Csak a számok különböznek.


Mindegy az, hogy hány éves a gyerek és hány éves a nő, és, hogy milyen jól néz ki. A gyerek a lényeg, az hogy van gyereke.

2020. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
69%

Ja, és a párom (aki gyerektelen) teljes mértékben elfogad engem is és a gyerekemet is.


Sok ilyet ismerek, pár hétig vagy hónapig jó a nő, mint lyuk, ameddig nem talál olyat, aki fiatalabb és nincs gyereke. Csak te még ezt nem tudod, de majd meg fogod tudni.

2020. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
81%
30as, te választottad, de töntésed volt. A többi szerinted érdekel valakit? Nem.
2020. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
30as, jah és kit érdekel a "sokaknak"? Tudom nektek ez a mérce. Amíg van miből válogatni addig "jó". Csak azt felejtitek el, hogy az "jó" az ott kezdődik, hogy nem bszod el az életed. Azt is megértem h nehéz ezt felfogni...
2020. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
26%
33-as. Fél éve együtt vagyunk, most fogunk összeköltözni. Ez nem jött össze, bocsi.
2020. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
56%

34-es, egy előzőre válaszoltam, nem az volt a lényeg, hogy milyen volt az előző házasságom. Igen én választottam, és amikor rájöttem, hogy rosszul, akkor továbbléptem ennyi.


35-ös. Persze, mindent tudsz rólam. Nem basztam el az életem, köszönöm szépen jól vagyok, van egy gyönyörű lányom és van életem. Az hogy rosszul választottam az nem csak az én hibám. Nem én csaltam meg őt, nem azért kellett máshoz mennie, mert elhíztam, és nem akartam szexet, meg csak a gyerekkel foglalkoztam, de ez megint csak az, hogy nem ismersz.

Neked nehéz felfogni szerintem, hogy tévedni emberi dolog, az bassza el az életét, aki egy ilyen rossz házasságban kapcsolatban valamilyen tessék-lássék kifogással benne marad. Én tovább tudtam lépni, és hiszek abban, hogy ennek pont így kellett történnie.

2020. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
27%
37, akkor neked ez a "családmodell", ez az amire képes vagy, ezt tudtad kialakítani. Elbszni, elbszni megint, majd megint.. Túlságosan kategóriád fölé választasz te is, mint a fajtársaid. Természetesen hibáztatni a férfit kell... Kérlek szépen, igen, az elbszott életed a te hibád. Tudod h néz ki nálam egy család? 1 férfi, 1 nő, 2-3 közös gyerek, szeretetben, mikróközösségben, családban. Nálad ez már nem lehet, akkor sem ha felfordulsz. Elkrtad és kizárólag csak te, mert a nő dönt kinek mond igent :) Tudod én inkább 1 szintel lejebb választok férfiként, mert számít a gyerek élete is. Nem egy idegen pna orraalá akarom rakni, h etesd. Nyilván nem érted, mert neked csak saját magad számít, mint a nők 99%-nak.
2020. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
35%
38-as hát erre nem igazán tudok mit mondani. Csak röhögök. Ha Te így gondolod, akkor légy boldog. Tipikus férfi felfogás, minden a nő hibája. Én itt befejeztem.
2020. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
56%
39, hát ha rossz méretű ruhát veszek akkor az eladó a hibás? Te döntöttél, te mondtál igent, mégis kinek a hibája lenne? A szomszédé? Röhöghetsz, mert ennyit tudsz vszínű, a felelősséget meg hírből sem ismered.
2020. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!