Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki szereti még a barátnőjét/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti még a barátnőjét/feleségét nézni bármilyen tevékenység közben? Fel is izgat?

Figyelt kérdés

Imádom a feleségemet nézni főzés, dolgozás, edzés igazából minden közben, simán benne szokott lenni hogy felrakjam a konyhaasztalra ha úgy van, vagy ilyesmi. De mindig rám is szól viccesen hogy olyan vagyok mint egy nyálát csorgató kiskamasz és inkább menjek a dolgomra. Pasik nálatok ez egy idő után csillapodott ez a dolog?

Mi 5 éve vagyunk együtt, de nem tudom megállni.29F



2021. jan. 11. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a feleségem. Nézni, látni. 30 éve együtt...
2021. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Én már annak örülök, ha nem látom. 28 éve együtt.
2021. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Feleségként én meg szoktam mondani a férjemnek, hogyha nézni ráér, akkor akár csinálhatja is.... 🤣
2021. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!