Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha a férjeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a férjeteknek idegesitö és költséges a hobbija?

Figyelt kérdés
A férjem offroad autot épitt aztán nyáron offroad fesztiválon tönkreteszi. Kezd nagyon idegesíteni hogy kb évi 500ezer megy el erre a baromságra. Mit tennétek a helyemben?

2021. jan. 19. 06:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk ez úgy működik, hogy van a család, háztartás, megtakarítás stb igénye egy bizonyos pénzösszegre, ezt belerakjuk a közös kasszába. A többit, ami marad a fizetésemből, vagy elrakom külön, vagy elköltöm a hobbimra, vagy megveszem magamnak amit megkívánok. A feleségem ebbe nem szól bele, nem is venném jónéven. Én sem szólok bele, hogy ő mire költi a zsebpénzét, ha mondjuk elégeti, az is az ő dolga, mi közöm a külön pénzéhez?
2021. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
50%

Jelenleg a férjem havi fizetése több, de nekem járt egy havi bónusz + cafetéria, úgyhogy havi bruttó 17 ezer forinttal keresett többet, mint én (előtte szerintem én kerestem többet, de kicsit változó volt a bevétele, úgyhogy nem vagyok benne biztos).


Mi is kb. azt csináljuk, mint az utolsó válaszoló. Mindenki elutal havi 200 000 forintot a megtakarítási számlára, befizetem a rezsit (ezt elfelejti általában, hogy én fizetem), kb. azonos módon fizetünk a bevásárlások után, de nem lenyomjuk magunkról a feladatot, hanem inkább versengünk azért, hogy mi tudjunk fizetni. A maradék megy lakástakarékra (mindkettőnknek van), egészségpénztárba (csak nekem van), életbiztosításra (csak neki van), nyugdíj-biztosításra (csak nekem van). A többiből pedig mindenki fizeti a hobbiját, meg a nasit a büfében. így biztosak lehetünk benne, hogy nem költünk többet a hobbinkra, mint amennyit akarnánk, viszont, ha találunk jó áron valamit, akkor azt meg tudjuk venni, ha úgy érezzük jó vétel.

2021. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
26%

24, hivatalosan az a te pénzed is!


Ha jól értem, akkor keres a feleséged valamennyit, keresel te valamennyit, és berakjátok ugyanazt az összeget, és ha nála 10 forint marad, nálad meg 200 ezer, akkor neked ez így teljesen megfelel, ugye?

2021. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
34%
26-os. Neked ez miért fáj, hogy nekik ez így megfelel?
2021. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
27%
Minek kell szétoffolni a kérdést? Veszekedjetek priviben, miattatok válik vicc tárgyává ez a kategória..
2021. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
34%
26-os, 24 vagyok. Nem így van. Én többet rakok bele sokkal. Az egész rezsit kompletten az én számlámról vonják le, és ha nagyobb kiadás van, mondjuk bútor, ilyesmi, azt mindig én fizetem. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a feleségemnél szinte hajszál pontosan 3x annyit keresek és ez mindig is így volt. Lehet azért jött hozzám hehe😃. Szerintem ő örül neki.
2021. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
46%

28, ha csinál az asztalos 12 óra munkával egy szép asztalt, a másik meg megtanít egy vagon ovist arra, hogy ne bántsuk az állatokat, akkor szerinted melyik hasznos?


Vagy azt hiszed minden nő ugyanolyan területen gyengébben teljesít, mint a férfi társa? Azt hiszed, hogy szrl dolgozó férfiak nem keresnek többet jól dolgozó nőknél? Logikázd már ki, ha a nők fizetése x területen alacsonyabb a férfiakénál jóval, akkor gondolod, hogy a nők nagyrésze pocsék munkát végez??


Egyébként meg szerintem ha az egyik kőműves, a másik meg ügyintéző, akkor a kőműves lazíthasson többet, de intézze ő a postát, szülőit, mert a másiknak már elege van belőle, amennyire a kőművesnek a fizikai munkából a nap végére.


Ugyan, csak érdeklődtem, hogy van e olyan jóérzésű ember, aki miután beadta a közösbe az egyforma pénzt, végignézi, ahogy a párja fogai kirohadnak, mert mondjuk nincs pénze megcsináltatni, ugyanis egyformán tettek a közösbe és a párnak ezután szr se maradt. Mindezt úgy, hogy hivatalosan ilyet nem tehetnének meg, tehát ha a kevesebbet kereső fél válna, ugyanúgy mindennek, a férj félrerakott pénzének felére is jogot formálhatna, azt a pénzt megérdemelné és meg is tudná szerezni.

2021. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
61%

"Nehogy már a férfiak tehessenek arról, hogy a nők ilyen sz-r tingli-tangli munkákat végeznek. És akkor még verik magukat az óvónők a diplomájukra, hát bzmeg, diploma kell ehhez, a világ vicce :D"


Ezt a provokációt bszki.

De gondolom te egyedül képtelen vagy megnevelni a kölyköt és az asszony végzi ezt a dolgot.

2021. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
64%
Vagyis bocs... megnevelni biztos tudod, két nagy saller... Nevelni és foglalkozni vele már biztos nem.
2021. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
76%
Én nő vagyok, anya vagyok, de megnézném azt az egyszerű, mezei férfit, aki egy hét óvónősködés után nem lesz idegroncs.
2021. jan. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!