Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberfia foleg ha ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Az emberfia foleg ha ferfi miert kotelezi el magat egy hazassagban?

Figyelt kérdés
Erdekelne a sajat velemenyed hogy miert voltal,vagy hazassagparti.

#nosules
2021. dec. 1. 18:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%
Úgy gondolja a válaszoló-szerintem- hogy elkényeztetjük a pasikat. Van benne valami, bár nem a kényeztetés az ok, hanem rájön az ember hogyha ő nem csinál meg valamit, akkor az nem lesz megcsinálva egy hét múlva se az esetek legnagyobb részében. Hallottam már olyat asszonytól, hogy egy hétig állt a mosogatóban a csetres, mert ő nem volt otthon.. Nem tudom hogy nem zavarta a férjét.
2021. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem azt veszi el egy férfi, akibe annyira szerelmes, hogy mindenáron a magáénak akarja tudni. Ezért van már alig esküvő, mert nem jellemző az ekkora szerelem.
2021. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Kedves 12 nagyon igazad van elismerem en se voltam szerelmes egyikbe se lehet a ferfi megerzi ezt es azert o se tud szerelmes lenni-avagy valaszolok sajat magamnak-hogy legyen valaki szerelmes belem ha en se vagyok bele?

Ez tiszta sor.Mindenkinek koszonom a valaszt legalabb nem ereztem ma olyan egyedul magam hogy valaszokat olvastam.Ja,a ferjembe szerelmes voltam es biztos azert lett az egeszbol annak idejen hazassag.

2021. dec. 1. 19:52
 14/40 anonim ***** válasza:
76%
Lehet én vagyok naiv, de én még hiszek abban, hogy az emberek többsége szerelemből házasodik. Nem csak a nők, hanem a férfiak is.
2021. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert nem minden házasság szar. Oké, a többség az. Idehaza rengeteg a válás. De attól még vannak kivételek. A szerelmet romantikus dolog lehet esküvővel megpecsételni. Egy ideális, harmonikus kapcsolatban a házasság nem azt jelenti, hogy a nő cselédnek áll ha feleség lesz...
2021. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Manapság már a családi adókedvezmények, meg hitelek és társaik okán házasodnak szerintem egyre inkább vagy egyre hamarabb, pláne ha jön a hyeke akkor ha anyagi előnyhöz lehet jutni ígyar egyre kevèsbè hallom hogy nem számít a papír... És emiatt lesz majd nehéz válni, vagyis szétmennek de lehet a hitel törlesztesek miatt papíron hazaiak maradnak... Már most vannak ilyenek, pedig még elég újdonság a Csok, meg alig telet el pár év hogy felvettèk. Talán régen is volt soknál anyagi ők, meg úgy régen úgymond kinéztèk aki nem házasodott.
2021. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
37%
" Egy ideális, harmonikus kapcsolatban a házasság nem azt jelenti, hogy a nő cselédnek áll ha feleség lesz..." Eleinte biztos nem. De negyven-egynéhány évem alatt nem sokat láttam ahol pár év házasság után nem háztartási robotnak volt kezelve a feleség.
2021. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
42%
Direkt nem éltem együtt senkivel, mert az elején volt egy alig pár hónapos együttélésem, és konkrétan megszűnt a személyiségem a robotlétben, pedig nem vittem túlzásba. De reggel munkába menni, este haza, és akkor elkezdeni a lakás rendbe rakását, vacsorakészítést, ruhák elkészítését másnapra, nem személyiség voltam, hanem házvezetőnő. Semmilyen korábbi érdeklődésemre nem maradt semmi idő, mert a szabadidőmet meg a férfival töltöttem. Még egy újságot sem volt időm elolvasni, nemhogy könyvet. A tv előtt már bőven aludtam.
2021. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vagyok házasságpárti, 3,5 éve élünk együtt a barátommal, de ő is belekényelmesedett abba, hogy majd én megcsinálom, amit kell. Ha megkérem, akkor leginkább megcsinálja, de magától egy két dologtól eltekintve, nem töri magát.
2021. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
62%
Ez az általános sajnos. Pont ahogy az utolsó írja.
2021. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!