Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Éreztetek már azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már azt, hogy nem szeretitek a férjeteket?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, viszont csak egy éve hazasodtunk össze, kozben született egy fiunk is. Már terhességem idején is agyamra ment a parom, de most maximalisan. Amióta megszuletett a fiunk, alig van otthon velünk, és ha itthon is van, mi már kb semmiről sem beszélünk csak a babas dolgokrol. Egyszerűen nincs kedvem a ferjemhez. Valami annyira megváltozott bennem. Valamiert csalódott vagyok, hogy minden rám szakadt. Mérges vagyok ra, hogy ő akkor is képes elmenni haverozni, bulizni, szaunazgatni, meg anyam kínja, ha én otthon vagyok a babaval. És ha felhozom, hogy talán ebben az időben lehetne velünk is, csak annyit mond h neki kell pihenni, mert kimeríti a munka. / ezt ne higyjetek el, mert abszolút nem erőlteti meg magát…/ szóval csalódtam hogy kevés időt tolt velünk… már sosem lesz olyan jó a kapcsolatunk igaz, mint volt? Arról nem is beszélve, hogy folyton gusztustalankodik, fingik böfög Ja és mindenen morog, mint egy öregember. Már sose szexiskedik nekem, hianyzik. Érzett más is ilyen fura érzéseket szülés utáni hónapokban?
2022. jan. 18. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanezt érzem pedig nálunk gyerek sincsen :( csalódott vagyok. Masra vágyom.
2022. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az még jó. A gond ott lehet, hogy te beálltál anya szerepre, unalmas az otthonlét, ugyanakkor nyeregben érzi magát, mert mégis mernél szakítani vele egy kisgyerekkel? Próbáld leadni a gyereket szülőknél és menjetek el együtt valahova. Legyen közös program, közös idő. Párterápia sem lenne rossz ötlet.
2022. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi ilyen jellegű posztot olvasok ezen az oldalon, hogy teljesen elment a kedvem a szüléstől :D
2022. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Igénytelen lettél, kapd össze magad légy nő
2022. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rendszeres a kommunikáció köztetek..ja nen
2022. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Szültel egy gyereket most foglalkoznod kell vele. Mi a gond ?
2022. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Megszűntél mint nő, ennyi
2022. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Neki mégse kellett annyura a gyerek, kb menekül otthonról. Jobban át kellett volna gondolni a gyerekvállalást.
2022. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
Ez nen csak gyerekeseknél lehet. A kérdezőnél épp lehet a gyerek a gond, de a környezetemben most épp van egy ilyen pár akik hasonlókon mennek keresztül, de ott nincs gyerek. A férj ott is minden héten legalább 3-4 alkalommal megy bulizni, haverozni, iszogatni. Ha a feleség szóvá teszi, csak annyi a reakció, hogy "hát gyere te is". Nincsenek már közös programok, semmi romantika, a szex is siralmas. De a férj gyereket akar, és fél éve ezen pörög, két naponta mondogatja a feleségének hogy mikor lesz már gyerek. Nyilván a feleség ilyen helyzetbe nem akar gyereket vállalni. A sztori hálistennek nem saját, hanem egy kedves barátnőm története. Elég szörnyű így kívülállóként látni, és valószínűleg végigasszisztálni a szinte elkerülhetetlen válásukat. Fél éve házasok még csak, de ők is már 9 éve együtt vannak. Náluk, ahogy látom, a kommunikációval van gond. Lehet kérdezüő, hogy nálatok is. Vagy a férjed nem is akarta nagyon ezt a gyereket.
2022. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem sokat írtál a háttérről, de azt hiszem, ez tipikus esete annak, amikor a kedves férj eddig is ilyen volt, eddig is haverozgatott, szaunázgatott stb., de nem zavart, mert mentél vele, vagy neked is megvoltak a magad programjai. Most azért zavar, mert te otthon dekkolsz a gyerekkel, ő meg ugyanúgy éli világát. Te meg azt hitted, hogy majd megváltozik. És igen, ez igazságtalan, de amúgy csöppet sem meglepő.

Mi előre megbeszéltük anno, hogy meglesz a baba, befejeztük a bulikázást meg egyéb különprogramokat, na nem végleg, mert kikapcsolódás mindenkinek jár, de nem is mászkál el egyikünk se állandóan, miközben a másik otthon ül. És még így is szólnom kellett az első gyerek 1-2 hónapos korában egyszer(!), hogy hahó, lehet neked nem tűnik fel, hogy ugyanúgy eljárkálsz, de nekem kvára feltűnik, hogy senkihez nem tudok szólni egész nap. Igazából tényleg észre sem vette, mert ugye eddig is úgy élt, néha még le is mondott 1-1 alkalmat, de így is elég sok volt. Felfogta, visszavett, havonta 1x elment valahova a haverjaival, amúgy velünk volt. De nyilván ehhez az kell, hogy ezt a pasi is akarja, és részt akarjon venni a családja életében. Ha ő inkább kihúzná magát, akkor tökmindegy, mit papolsz neki sajnos. És igen, tök normális, mondhatni, egyenes következmény, hogy így csalódsz benne, ami kiábránduláshoz vezet.

2022. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!