Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több év házasság után mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év házasság után mennyit szexeltek?Ugyanúgy működik minden?

Figyelt kérdés

Naponta

Hetente

Havonta


2022. júl. 9. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Változó. Van hogy két hétig semmi, aztán jön egy ilyen hullám, hogy egy héten majd minden nap egymás után többször is.

Sokban függ attól, mennyire vagyunk stresszesek, fáradtak.

Alapvetően működik minden, sőt, valahol jobb is mint régen, mert nincs már az, hogy jaj, most szőrösebb vagyok, jaj, sokat ettem, be kellene húznom a hasam. Csak élvezzük és kész. 35N/44F 10 éve együtt, 2 gyerek.

2022. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint az egyes válaszoló. Az újdonság varázsa már nem hajt, van amikor egy jó alvás többet ér, vagy szimplán csak mást csinálunk este. Nincs megfelelési és mennyiségi kényszer, nincs alá és fölé rendeltségi viszony, így egyikőnknek sem kényszer a szex, a libidónk is hasonló.
2022. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem órarendhez van igazodva. Vannak gyakoribb esetek, de szünetek is.

Sok függ a kortól is, habár (higgyétek el, hogy a valóságot írom.

Aki még emlékszik a rendszerváltás előtti Élet és Tudomány folyóiratra, az tudja, hogy komoly folyóirat volt. Valamikor a 70-es évek első felében lehetett egy cikk a szexualitásról, miszerint itt, Magyarországon egy 78 éves feleség válópert nyert azért, mert nem bírta elviselni, hogy a 81 éves férje NAPONTA akarta őt. Bizonyára nem minden napról lehetett szó a valóságban, de a lényeg az volt, hogy úgy volt írva, hogy naponta. Talán lesz olyan, aki olvasta a cikket.

Ha nem ebben a folyóiratban jelent volna meg, nem hinném el.

2022. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Válópert nem nyerünk.


A "folyóirat" meg nem a Blikk kategóriája.

2022. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint az egyes és a kettes.
2022. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

#4:

lehet okoskodni, de ha beadok egy válóPERi keresetet és a bíróság szétválaszt, akkor - bizony - azt PERt én NYEREM meg.

"Folyóirat" -ugyan-ugyan! Éltél már akkor? Ha nem éltél, akkor most közlom az impresszióját: "Élet és Tudomány, Tudományos folyóirat.

Köszönöm, ha megértettél.

Ez nem Kiskegyed, Klikk és Bors volt, hanem egy nagyon is komoly folyóirat.

2022. júl. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Hatoska:


A polgári perrendtartásban a válópernél van felperes és alperes, de semmit nem nyersz. Olyan nincs, hogy a bíróság nem választ szét, ehhez bőven elég az egyik fél. A válás nem a nyerésről szól.


Köszönöm a jótanácsot, én a Science-t és Nuclear Phisicist-et olvasom. Az Élet és Tudomány a gyerekkoromban megszűnt.


Beszélgetnék veled, de ahogy Mária Terézia mondta: aquila non captat muscas! ( A sas nem kapkod legyek után!)

2022. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Én sem vívok szellemi párbajt a fegyvertelenekkel. Azaz mégsem vagy teljesen fegyvertelen, hiszen tudsz angolul. Ott mit írnak erről?

Jó éjszakát!

2022. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon halkan jegyzem meg, az angol és a latin mellet németül tudok a legjobban. Olaszul és oroszul elég gyengén.


Néztem, mit írnak erről. Die Buchstaben versunden. (A betűk eltűntek.)


Akinek nincs fegyvere, öreglány, az Te vagy. Válópert nem nyerünk, egyéb polgári perrendtartású ügyet lehet, hogy igen.

2022. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
A kérdés nem a Te nyelvtudásodról szólt.
2022. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!