Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Heteroszexuális nők, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális nők, hogyan fogadnátok, ha a férjetek bejelentené, hogy biszexuális, és már többször volt férfiakkal is, viszont nőben csak veletek akar lenni?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok? Fokozottan fájna-e a megcsalás amiatt, hogy a férjetek férfiakkal csalt titeket, nem pedig nőkkel, vagy ez nem számítana, mert a megcsalás az megcsalás, mindegy hogy az azonos nemmel történt?
2022. júl. 19. 12:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
16%
A bi hajlam, a férfiaknál genetikai betegség, mint a mongolidiótaság, vagy a 3. kar kinövése. Nem egészséges.
2022. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Ezt sehol sem olvastam hogy a biszexualitás genetikai gond, de utána olvasnék. Hol találok erről információt?
2022. júl. 19. 13:23
 23/38 harebell ***** válasza:
81%
#2 igen, tényleg elfogadó vagyok és mindent meg lehet beszélni velem őszintén. Ezt viszont (mármint az őszinteséget) el is várom. A megcsalást nem fogadom el, nehogy már ez baj legyen :D
2022. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
67%
Tök mind1, hogy kivel csal meg. Hazug disznó, nem teremtette meg köztünk az őszinteséget. 0 lépés lett volna azt kiépítenie, nem házasság alatt kamukázni. Otthagynám azonnal.
2022. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%

Hát sokan nem hiszik el hogy a biszexek tudnak hűségesek lenni.

Ha kapcsolatban nem voltál mással akkor csak azon múlik hogy neki mi fér bele. Sajnos nem kellemesek az arányok, a pozitív fogadtatás felé.

😢

2022. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
67%
Attól még nem voltál őszinte, nem érdekes a blabla hogy "ilyen vagyok" jajjj jajjjj, attól még ki lehet nyitni a szád és kommunikálni, előre, hogy tudja a másik mit vállal! De te azt kihagytad és megvezetted a másikat! Nem arról kell beszélned, hogy neked milyen kiírthatatlan vágyaid vannak, hanem ebbe az egész hazugságba úgy vitted bele a másikat hogy neki választása sem volt. És utólag ilyenenek mondasz, hogy nem tudtad, hogy meg fogod csalni. De amikor ott voltál, hogy 1 perc mulva pasival leszel, totálisan tudtad. Ne hazudj már! Remélem jól kiraknak.
2022. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy jó lenne-e férfival lennem! Előre szóltam volna, hogy figyelj, szeretném kipróbálni ferfival is, mert meg szeretném tudni hogy élvezem-e? A házasság alatt jöttem rá hogy a ffakat is szeretem szexuálisan. Most meg ott tartok, hogy a férfiakat szeretem szexuálisan, a nejem nem kívánom, viszont a nejem meg érzelmekkel szeretem, ahogy viszont a férfiakat sosem.
2022. júl. 19. 13:48
 28/38 anonim ***** válasza:
75%
Egyéni szocprobléma. Megölted a bizalmat és az őszinteséget. Én nem fogadnám el. Vagyok én olyan jó, hogy keressek mást, aki velem foglalkozik, nem másra gerjed. Biztos a nőd is unja már.. Pápá
2022. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudnék vonzódni biszex férfihoz. A hányinger kerülget, ha arra gondolok, hogy mit csinál más pasival.


A kapcsolatunk alatt pedig akár férfival, nővel vagy kecskével csal meg, az akkor is megcsalás.

2022. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

A megcsalás vagy megcsalás. Nem gondolom, hogy nekem jobban vagy kevésbé kéne tolerálnom a megcsalást attól függően, milyen neművel történt.

Azmondjuk valószínűleg zokon esne, hogy elvett feleségül de még a szexuális orientációjáról sem bírt velem az évek alatt őszintén beszélni.

2022. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!