Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban mit gondoltok arról a férfiról, aki kötőjellel felveszi a felesége vezetéknevét?

Figyelt kérdés
Mi az első ami eszetekbe jut arról a férfiról, aki felveszi a felesége vezeték nevét is? Mit gondoltok?

#névváltoztatás #Közös vezetéknév
2022. aug. 10. 14:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
67%
Amikor ilyet hallok mindig az az első gondolatom, hogy ez egy jó kapcsolat lehet. A csaj talált magának egy férfit, aki egyenrangú félként tekint rá.
2022. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

Na es ilyen esetben jelzeserteku-e h melyike van elorebb? Puskas-Dallos v Dallos-Puskas? Ugyanannyi pontot er?


Hangsulyozni szeretnek h egyenranguak a kapcsolatban, de szerintem enelkul is azok lehetnek.

2022. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Magánügy, az ő dolga.

A véleményem arra vonatkozik ami engem érintene: ez csak annyi ,hogy nekem ez nem tetszik, és ha a férjem erre vágyott volna, annak nem örültem volna. Ennyire nem vagyok modern:)

2022. aug. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%

Fogom a fejem, hogy még több bonyolult, hosszú nevű ember nevét kell majd leírkalni, meg majd a gyerekeikét is...

Azt érzem belőle, hogy kifelé akarják vele jelezni, hogy az ő házasságuk "modern".

Nekem mondjuk az egész kötőjeles névfelvétel nem tetszik. Ritka, hogy jól hangzik együtt és amúgy se érdekel senkit a másik fél pedigréje. A versenylovaknál szoktak ilyen hosszú nevek lenni.

2022. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

En kotojelesen szeretnem felvenni a parom nevet, aztan meglepodtem amikor kiderult, o is fel szeretne venni a nevemet. (O a ferfi.)

Volt mar hazas, akkor a felesege -ne lett, nem tudom, hogyhogy az enyemet fel akarja venni, az exet pedig nem akarta. Pedig en nem eroltettem.

2022. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
Az jut eszembe róla, hogy állatira szerethetik egymást, és teljesen beleállnak a közös életbe. Mint mi a férjemmel. Mi is kötőjelesen vettük fel egymás nevét. Szerintem tök jó.
2022. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Az jut először eszembe, hogy ez így marha hosszú. Szegény gyerekük majd...

Amúgy, hogy ki kinek a nevét veszi föl, nem izgat. Ezzel a kötőjeles hülyeséggel van bajom. De hát kinek mi

2023. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!