Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik már több éve, akár több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már több éve, akár több évtizede házasok, azok hogyan kezdeményezik egymás között a szexet?

Figyelt kérdés

Mert ha még párkapcsolatban vannak akkor este csókolóznak és abból szex lesz, de ha már házasok akkor este általában tv-znek vagy a nő főz, a férfi száítógépezik vagy a nő vasal, a férfi barkácsol, akkor hogyan lesz ebből szex?

Megbeszélik egymás között, amikor a gyerekek nem figyelnek odaszól a férfi a nőnek, hogy este szeretnék szexelni és a nő azt mondja hogy oké vagy azt mondja nem ér rá, és közösen kiválasztanak egy másik napot?

Vagy van egy fix nap amikor találkoznak mindig az ágyban szeretkezésre?

Vagy ezt hogy kell elképzelni?


2022. nov. 8. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosi Péter humorista mondta.


Van 2 gyerek és 10X éve házasok. Egyszer, munkába indulva, csak reflexből, maga sem tudja miért, de végig símította a neje fenekét.

Mire az csak annyit mondott: "Köszönöm az érdeklődést."

2022. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy a párkapcsolat ennyivel drasztikusan másabb, mint a házasság? Őszintén érdekel.

2 gyerek van, 10 éve együtt, kb ugyanúgy kezdeményezünk, mint amikor 1-2 éve voltunk együtt, gyerekek nélkül. Annyi csak, hogy értelemszerűen megvárjuk, amíg a kicsik elalszanak.

Mondjuk mi a kapcsolatunk kb nulladik percétől kezdve együtt élünk, lehet ezért nem értem a kérdés létjogosultságát? De nem rémlik, hogy az exeimmel, akikkel csak összejártunk hetente pár nap néhány órára, rettentően másképp ment volna a kezdeményezés. Összebújás, csókok, puszik ide-oda, pajzán pillantások, simogatás-érintések, és már mehet is a menet. Szerintem ennek semmi köze a párkapcsolat időtartamához vagy a házassági anyakönyvi kivonathoz :D

2022. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik házasok is csókolóznak, megérintik egymást, az ágyon kívül is, sőt szoktak beszélgetni, még urambocsá azt is ki merik mondani, hogy kívánlak.
2022. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem 10 év után sokkal jobb abból a szempontból, hogy már egyáltalán nincs tabu meg gátlások. Gyakorlatilag bármit megcsinálunk egymással, amit akarunk. A kezdeményezés is ilyen. Ha nem hagyod, hogy unalmas legyen, akkor bárhol, bármikor, amikor úgy jön ki a lépés.
2022. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek elalszanak, utána a konyhaban nappaliban pakolok teszek- veszek, leülünk beszélgetni, az ölébe ülök, vagy odahajol es megcsókol, nagyjából ennyivel kezdődik, es ugyanúgy folytatódik mint nem házas időkben :D
2022. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok, es olyan ahogy a 4# írta, kevesebb a tabu, nagyobb a bizalom.
2022. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
A mi szexuális életünk olyan, hogy ritkán tudunk együtt lenni a munka miatt. Én igaz nem nagyon kívánom a férjem, sajnos olyan 2-3 perces ezért inkább sokszor nemet mondok mert úgy érzem én a kiadós szexre vágyom amit nem mindig, sőt nagyon ritkán kapok meg. Fiatalabb korunkban nagyon sokat szexeltünk, mindennap akár, de én ki ábrándultam valamiért. 15 éve vagyunk egy pár.
2022. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
10 év után is naponta, néha naponta többször is van szex. Nem sokat vacillálunk. Egy "van kedved?" kérdéssel kezd valamelyikünk, aztán ha van a másiknak is kedve, akkor toljuk is.
2022. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

- Dugunk?

- h.lye vagy??? Most?

- Dehogy, most. Hisz a Petikéért kell menni az edzésre.

- Jaaa, tényleg! Mész?

- Megyek...na de mikor akkor?

- Hogyhogy mikor? Hát 6kor van vége az edzésnek

- Azt tudom, de...mikor dugunk?

- Várj...ma kedd van, holnap Julikának zongora, utána beugrok bevásárolni...estére hulla leszek.. szerda anyám itt alszik, mert csüt. reggel viszem orvoshoz. Csürtökön...mi van csütörtökön? Jaa, igen a Roziékhoz megyünk tudod...na pénteken ...esetleg, ha a főnök nem tesz be extra mítinget 5re. Neked jó a péntek?

- Hát a Ferivel akartam sörözni menni 7re. Utána?

- H.lye vagy? Tudod, hogy utálom mikor dől a pofádból az alkohol... Szombat? Ha marad energiánk családi túra után..

- Okés, akkor szombaton. Felírod a naptáradba?

- Haha vicces vagy...

- Miér? Múltkor is elfelejtetted...

- Igaz...de mit írjak, hogy a gyerek ne kérdezősködjön?

- Egy "d" megteszi...

- Ok és arra mit mondok?

- Találj ki valamit addig...

- Oké

- Oké...



*Szombat reggel*

- Drágám baj van!!!

- Mi az???

- Megjött...

- F.sza... majd jövő héten akkor...

- Ook..

2022. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Este tévézünk, aztán közben egyikünk elkezdi a másikat cirógatni, beindulunk, tévé lekapcs, és szex.

Sokszor elég egy "végre alszik a gyerek" és már osonunk is a nappaliba a kanapéra. Az a kedvenc helyünk.

2022. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!