Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért álmodok az első barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok az első barátnőmmel még 20 év után is?

Figyelt kérdés

20 éve mentünk szét, atom szerelmes voltam, de sajnos szakitottunk anno.

Azota sem talalkoztam/beszeltem vele, par eve a facen ismerosek lettunk, de 1 szot sem valtottunk azota sem. Nem szoktam nezegetni (nincs is mit, mert kb a profilkepen es par gyerekfoton kivul mas nincs feltoltve), de most mar tobbedszerre almodok vele.


Almomban mindig kikezd velem, incseleg, "kelletti" magat, mintha reszerol oke lenne az ujrakezdes en meg rohadtul ossze vagyok zavarodva, mert elojon a tini énem es ujra szerelmes leszek 1 perc alatt.


Aztan felebredek es tokre lelkiismeretfurdalasom van, hiszen 10 eve hazas vagyok egy gyonyoru novel, van 3 gyerekunk, megis ilyen hulye almaim vannak egy ideje.


hagyjam, majd elmulik vagy komolyabban foglalkoznom kellene vele?


mar arra is gondoltam rairok 20 ev utan es mittomen, megkerdezem tole, valojaban miert is mentunk szet, de egyreszt kit erdekel mar ennyi ido utan, masreszrol neki is csaladja van, gyerekei, a vilag masik reszen el, nem akarok nala sem zavarni.


2023. márc. 3. 05:34
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Mert nincs senkid
2023. márc. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
A feldolgozatlan szakítás jele. Az, hogy azt gondoltad, hogy túl vagy rajta, az valójában nem így van. Nem engedted el őt teljesen még most sem. És hiába van az asszony, ő sosem lesz ugyanolyan. Ez a mi lett volna ha vágyakozás sok emberre jellemző. Egyfajta hiányra is mutat a házasságodban.
2023. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez veszélyes!
2023. márc. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1) miert irnam, hogy van csaladom, ha nem igy lenne? :D ez egy anonim forum.

2) koszi

3) Igen, ez veszelyeses:) Brusszel az oka


magamnak: b+ a kelletti az 1 T! nem ert meg le a kave.. feketepont magamnak.

2023. márc. 3. 06:37
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert ő lenne az igazi?
2023. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is van, hogy az első szerelmemmel álmodok a mai napig (szintén vagy 15-20 éves történet), de ugyanígy álmodom régi szereplőkkel az életemben (pl. osztálytársakkal, gyerekkori barátokkal, nagyszülőkkel, stb.)

Rosszul tud esni, de az első kávé után el kell tudni ezt az egészet engedni és semmi jelentőséget sem tulajdonítani ennek, mert felesleges időpazarlás és semmi pozitívumot nem hoz.


Nehogy írj neki, roppant kellemetlen és tiszteletlen lenne a feleségeddel szemben is. Ezek helyett a gondolatok helyett inkább a feleségeddel való kapcsolatodra koncentrálj.

2023. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Akkor voltál a legboldogabb életedben . Az ember a régi jó dolgokon szeret nosztalgiázni, a másik hogy valamiért nem tudtad feldolgozni teljesen , ezért az agyad probálja potolni a hianyat amit almaidban jelenit meg.
2023. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 20 évvel ezelőtti nőmnek a nevére sem emlékszem, nem még az elsőnek:)
2023. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!