Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a feleségek akik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a feleségek akik nagyon ritkán szexelnek a férjükkel, minek nézik a férjüket?

Figyelt kérdés
Nem kell itt most az, hogy a férj több mindent megtehetne, mert pont, hogy lassan többet teszek az egész kapcsolatba mint a feleségem. Totál normális ember vagyok, nevelem a gyerekeket, háztartásban segítek. Ilyenkor totál értéktelennek érzem magam, egy kihasználható lúzernak. Azért mert szeretem a családomat és a feleségemet ezért ezt ki lehet használni és meg lehet tenni , hogy csak akkor szexel amikor nagy ritkán kedve támad? Addig meg el kell tűrni a napi visszautasítást ami tök megalázó, másnap meg ha nem vagyok jófej akkor meg mit kell hisztiznem. Ezt nem értem!
2023. márc. 7. 23:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Én vettem el, vagy te? Na, látod!
2023. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Talan ki kellene deriteni, miert nincs kedve, nem elvarni a szexet. Menjetek el kozos programokra, nem attol jon meg a kedvem a szexhez, hogy latom, hogy kitereget a pasim.
2023. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
Pénztárcának, robotnak, étteremben fizető automatának.
2023. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Ez az én vettem el duma meg, hogy régen nem vettem észre ez nagyon bugyuta. Képzeld régen naponta volt szex, nem is rossz.

Elmenni valahova meg nem egyszerű mert mindig dolgozunk itthon meg várnak a gyerekek, a tanulás, stb. Ha véletlen a nagyszülőknél vannak akkor meg megint csak nem én vagyok akire időt kell szakítani hanem akkor a lényeg, hogy fél órával többet lehet aludni. Csak nekem abszurd, hogy egy fél órája sincs rám? Ja és már sokat beszélgettünk erről. A válasz, hogy nem tudja miért de már nem kívánja annyira.

2023. márc. 7. 23:17
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

"itthon meg várnak a gyerekek"


Itt a hiba, és nem lehet visszacsinálni.

2023. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%

"meg lehet tenni , hogy csak akkor szexel amikor nagy ritkán kedve támad?"

Szeretnél vele úgy szexelni, hogy nincs kedve? 😳

2023. márc. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy nem jó ha nincs kedve. De akkor mi a férfi? Csak arra kell, hogy csinál gyerekeket aztán meg tartsa el a családot? A feleség meg királynőként uralkodik?
2023. márc. 7. 23:26
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

7) a szex hiánya kapcsán nem tudok okosat mondani. De az is gáz, hogy szerinted ezen kívül csak az eltartásról / kihasználásról szól a kapcsolatotok. Ha így van, semmi értelme benne maradnod, ha nincs így, akkor meg nevetséges ez a mártírkodás és sértettség.

Itt a szexhiány csak egy tünet, az alapoktól nézném át a kapcsolatot a helyetekben.

2023. márc. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%
#23.17 Na, ha ezt leírtad volna már a kérdésben, akkor elkerültük volna a felesleges köröket. Így azt mondom, párterápia, szexológus. (Első vagyok.)
2023. márc. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%
Ha az alvás fontosabb neki, akkor 1) nem veszed ki a részed annyira otthon, mint hiszed, 2) nem nagy élmény veled a szex.
2023. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!