Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha az egyik fél beteg, náthás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél beteg, náthás, influenzás attól még szeretkeztek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a párod próbálkozik, nagyon kíván téged
2023. márc. 10. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon beteg vagyok, akkor nem próbálkozik. Tekintettel van rám, főz nekem egy teát, ilyenek. Olyankor nem a dugás a legfontosabb.
2023. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Hát (csak a magam nevében beszélek) nekem semmi kedvem nem lenne úgy, akár én vagyok beteg akár a másik. Ha beteg vagyok, élni sincs kedvem (nő vagyok, ritkán vagyok beteg és pont ezért rosszul viselem) nemhogy máshoz, ha meg a másik az, nem akarom elkapni.
2023. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha a beteg fél próbálkozik és nagyon kívánja akkor igen, ellenkező esetben én nem erőltetem.
2023. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Betegen egyikünk se igazán kívánja, örülünk hogy élünk. Szóval nem.
2023. márc. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak elhúzódó nátha, köhécselés, akkor nem gáz, de az ilyen lázas, influenzás állapotokban szerintem elég undi, se kezdeményezni se fogadni nem lenne kedvem.
2023. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
A téli sex első törvénye: Akinek folyik az orra az van alul...
2023. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha en vagyok beteg (no) akkor nem, mert elni sincs kedvem olyankor, a parom tud aktivabb lenni betegen is, ha mar nem lazas, akkor szoktunk.
2023. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Náthásan símán. Nem csókolózunk. Kutyában csináljuk.
2023. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha az ember igazán beteg, influs, főleg, ha lázas, akkor többnyire csak feküdne, mint egy darab szar :-)

Ha "csak" nátha, akkor simán megy a szex, ahogy épp kényelmes :-); nem szoktunk attól tartani, elkapjuk egymásól, sőt! Egészségben-betegségben... :-)

2023. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, nő voltam :-) #9
2023. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!