Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetek, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy ne legyen vita, veszekedés a férjemmel?

Figyelt kérdés
Betegesen féltékeny a férjem, rám sem nézhet senki sehol. Ha valaki megbámul akkor lehord minden kurvának. Olyanokat mond hogy biztos hogy megcsaltam már . Amikor ezt elkezdi mondogatni akkor általában veszekedés kerekedik belőle én hiába mondogatom hogy nem, ő egyre hangosabban szól. Úgy érzem hogy ezeket direkt csinálja hogy vitákat gerjesszen. Van köztünk 19 év, valóban megbámulnak, de én ezekről nem tehetek. Hogyan reagáljak amikor elkezd gyanusítgatni, van hogy így ébred reggel és én nem tudom hogyan kezeljem. Tudom hogy orvosra van szüksége mert képzelődik és nem tudom meggyőzni az igazságról . Ez olyan mintha mondogatnám neki hogy tudom hogy megcsaltál és kb 2 óra múlva már mindennek elhordanám. Orvoshoz nem akar menni, de szerintem ez már valamilyen mentális hanyatlás előszobája. Úgy értem hogy meszesedés vagy megőrülés. Kezdek félni tőle. Erőszakkal nem cipelhetem egy orvoshoz, de sajnos nem tudom hogy hova forduljak. Vannak hetek vagy 1 egész hónap is amikor ez nem jön elő nála. Olyankor mintha oké lenne minden nála, máskor meg felborul a gondolkodása.

2023. júl. 4. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elválsz! Ha nem teszed meg képes arra is, hogy megöljön ha elborul az agya. Megvárod? ^^
2023. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Voltam ilyen kapcsolatban, pepitában ugyanezt csinálta. Én 7 évig bírtam mellette. Megvártam, amíg fizikailag is elkezdett bántalmazni. Te ne várd meg. Add be a válást és menj tőle messzire. Ez csak rosszabb lesz. Én soha többé nem hagyom magamat ilyen helyzetbe hozni. Nagyon megbántam, hogy az életemből 7 évet pazaroltam egy ilyen emberre.
2023. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tehetsz? Amikor ő a bolond? Te semmit, azon kívül, hogy elmenekülsz ASAP.
2023. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A napi híradó első fél órája ezekkel szokott tele lenni, hogy a féltékeny pasi hogyan darabolta fel a nőjét baltával. Good luck.
2023. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, idővel bántani is fog. Addig is csinálj hangfelvételt minden rohamáról, ha tudsz, szükséged lehet még rá.
2023. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Maneko ***** válasza:
100%

Hogyan lehet segíteni ilyen problémákon?

A kommunikációról azt írtad, hogy van, de a tévképzetei rabja, így sosem fog hinni neked. Ha benne akarsz/kell maradni a kapcsolatban, akkor válaszút elé állítod: vagy orvoshoz megy, vagy el, mégpedig örökre. De tudd, hogy ennek kockázatai lesznek: ha nagyon "mélyen" van, akkor neked támadhat dühében/féltékenységében.

A legjobb megoldás: te mész el. Mégpedig ügyvédhez, majd a cuccaiddal családtaghoz/baráthoz/másik lakásba, albérletbe (gyereket is "pakold be", már ha van). És a férjed véletlen se tudja, merre vagy.

2023. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Leclerc ***** válasza:
100%
Ő betegesen féltékeny, szerintem menjetek szét.
2023. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt anno egy ilyen pasim. Igaz, ott gyorsabb lefolyású volt a dolog, mert fél évnél mondtam, hogy vége van. Akkor visszakönyörögte magát és esküdözött, hogy megváltozik. Én akkor még naiv kislány voltam, első kapcsolat stb.


4 hónapig bírta, mire megint visszállt minden a "normális" kerékvágásba.

Akkor elhagytam (gazdagabb is lettem egy monoklival) és utána még hónapokig zaklatott, követett, fenyegetett, könyörgött, zsarolt.


Ma már így 35 évesen a fogát kiverném, de akkor még ugye totál tapasztalatlan és hülye kislány voltam.


Nem tudom mennyi idős vagy, de egy ilyennel össze sem házasodtam volna. Vagy ha igen, akkor most tuti válnék.

2023. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez komolyan kérdés?


Amúgy a válást úgy intézd, hogy legyen melletted valaki, aki megvéd, mert az ilyen féltékeny brmok simán megölhetnek, ha úgy gondolják.

2023. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy ő csal meg és azért ilyen? 🤔
2023. júl. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!