Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ti miért nem hordjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miért nem hordjátok a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés

Nem egy férfi ismerősömnél figyelem meg, hogy amikor családdal vannak együtt, valamilyen közös programon / eseményen vannak, akkor hordják a gyűrűjüket, de ha egyedül vannak, vagy munkában (s itt most nem arra kell gondolni, hogy veszélyes, mert beleakadhat bármibe, irodai munkáról van szó) meg nem.

Ennek mi az oka? Ti miért nem hordjátok?


2023. aug. 21. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg tölük. Én hordtam mindenhol is az enyémet amíg házas voltam. Pedig férfi vagyok. Where is your god now? LOL
2023. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férjem kifogyott belőle és fél, hogy leesik.
2023. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hordom. És most belegondolva a barátok, kollégák is. Szóval passz.
2023. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi csak akkor hordjuk, ha megyünk valahova. Ìgy szoktuk meg.
2023. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Én sok férfin látom.

De pl. apám sosem hordta, mivel a nászúton elhagyta és azóta sem csináltattak újat. Ettől függetlenül 35 éve házasok anyámmal. :))

2023. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem embere valogatja. Az en ferjem hordja egesz nap, es a munkatarsai is, pedig gyarban dolgozunk, femiparban. Az en kolleganoim is hordjak, es en is. Keves embert ismerek, aki nem hordja.
2023. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem azért nem hordta egy ideig, mert jó pár kilót felszedett, és nagyon elszorította az ujját. Mióta lefogyott megint jó rá, azóta megint hordja. Zavarta is amíg nem tudta felvenni mert mindig is ragaszkodott hozzá.:)
2023. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem a gyűrű számít, hanem az, amit érzel a párod iránt.

A gyűrű csak egy tárgy.

2023. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon is számít a gyűrű, hiszen azzal mutatjuk a világ felé, hogy van egy ember, akit szeretünk.

Szóval a gyűrű nagyon fontos, hogy viseljük, nélküle semmit nem ér a házasság.

A gyűrűvel kell megmutatni, hogy tartozok valakihez.


Na, így megfelel okosak? 🤔

2023. aug. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Kényelmetlen mindig hordani, én nőként mondom ezt, pedig szeretem a gyűrűket. De szabadabbnak érzem magam nélküle, nem kell vigyázni rá, nem kell igazgatni a kezemen. Egy férfinak még idegenebb érzés lehet gyűrűt hordani, mint egy nőnek, aki a jegy gyűrű előtt is hordott gyűrűket.
2023. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!