Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Ti miért nem hordjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti miért nem hordjátok a karikagyűrűt?

Figyelt kérdés

Nem egy férfi ismerősömnél figyelem meg, hogy amikor családdal vannak együtt, valamilyen közös programon / eseményen vannak, akkor hordják a gyűrűjüket, de ha egyedül vannak, vagy munkában (s itt most nem arra kell gondolni, hogy veszélyes, mert beleakadhat bármibe, irodai munkáról van szó) meg nem.

Ennek mi az oka? Ti miért nem hordjátok?


2023. aug. 21. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha valakinek gyűrű kell ahhoz, hogy ne legyen hűtlen a feleségéhez, az annyit is ér.
2023. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene? Nem kötelező, és aki eleve sohasem hordott gyűrűt, annak kényelmetlen érzés.


Nekem is az volt, idő kellett, míg megszoktam - most már oké, le sem veszem, de eleinte nagyon zavart.

2023. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem KELL a gyűrű, #11, de én szeretem viselni. Számomra nem csak egy tárgy, hanem egy jelkép. Érzelmek fűznek mindahhoz, amit szimbolizál. Ezt nehéz így megfogalmazni, pláne röviden. De talán van, aki érti.
2023. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!