Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szülés után maradt rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szülés után maradt rajtam még pár kg attól még felvehetem a férjemnek meglepiből a csinos fehérneműt?

Figyelt kérdés
Dolgozom rajta,de még szoptatok addig nem fogyózhatok. Azt mondta neki így is tetszem. Vettem egy szexi fehérneműt,gondoltam meglepem. De megláttam magam a tükörben és attól félek nevetsegesen festenék.

2023. szept. 13. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Be vagy sz.rva hogy elhagy?
2023. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha volt a méretedben, akkor az nem rendkívüli méret. Tetszeni fogsz neki!
2023. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha most vetted az tetszeni fog neki!


Azért írom ezt, mert ha mondjuk én venném föl a szülés előtti bármelyik feherneműmet, na az lenne a nevetséges! (Ha egyáltalán rám jönne)

2023. szept. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
Az attól függ milyen színű
2023. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
vedd fel! 😁
2023. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem akar neked kedveskedni? Miért mindig a fél perc alatt felálló faszokat kell babusgatni?
2023. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%

Miért veszed fel? Ő mit tesz érted, mivel kedveskedik?


Erre válaszolj, légyszíves. A "segít a baba körül" az nem kedveskedés, hanem alap dolog!, mert az övé is a gyerek!


Elvisz randizni, elküld a barátnőiddel kikapcsolódni 1-2 órácskát? Stb. Ugyanis ezek a kedvességek, amikor megszabadít a baba terhétől, hogy magaddal foglalkozhass.


Ha ezeket nem teszi, nem kell kicsípni neki magad, nem a szexszolgája vagy, hogy még babusgasd a frkát.

2023. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen, miert ne vehetned fel ?
2023. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elküldtem egy barátnőmnek a képet és azt mondta,hülye vagyok ha nem veszem fel neki. Ma fel fogom venni. :)


A kötözködőktől kérdezném,hogy hol írtam,hogy bármi rossz is van a hézasságunkban vagy,hogy ő nem babusgat? vagy,hogy nem lep meg semmivel? Nem kell túlmagyarázni egy egyszerű kérdést,főleg nem kivetíteni a saját problémáitokat más kapcsolatára. Esetleg savanyú a szőlő,hogy mi nem hagyíjuk kihülni a házasségot?


Nagyon elkeserítő,hogy egy ilyen kérdéshez is ennyi negatívat kap az ember és némelyikből érzem a direkt hergelési szándékot,hogyhátha szex helyett egy jó vitát kap a férjem.


A normális válaszadóknak köszönöm szépen mégegyszer!

2023. szept. 14. 09:54
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Ne is torodj ezekkel. Megertelek, en 5 honapja szultem es en is szoptatok tehat nem nagyon tudok es akarok jelenleg mit kezdeni a testemmel. Ettol fuggetlen nem szabad elhanyagolni a hazassagot hogy most eppen a kozos gyerekunk erdekeben nem vagyunk toppon 😁
2023. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!