Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinálnátok, ha a házastár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a házastársatok ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Ha kimentek a konyhába/nappaliba, néz, hogy mit mászkáltok, mit pakoltok. Például tejet öntök a hűtő mellett, vagy elpakolok valamit. Kíváncsi vagyok, ki hogy kezelné ezt.
2023. szept. 14. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem idegesítene, mert apám ezt csinálta mindig.
2023. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Megkérdezném akar valamit? Keres valamit?

De jó hogy sose fogtam ki ilyet. Brrrr 😵‍💫

2023. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Nekem olyan èrzést kelt mintha èrdekelném. Igy amikor párom egyszer figyelt, követett bámulva a tekintetével, mikozben főzök,rámjott vmi megfelelési kényszer hogy nem merek simán csak tenni venni meg állni kavargatni, hanem a mozgásomat lépteimet valahogy nőcisebbre változtattam, meg olyan "szexibbre", és láthatóan tetszett is neki fel is csigázta.


De valójában nagyon nem szeretem azt ha valakihez női trükkök kellenek.

Es abbol hogy pozitívan csapódott le nála, "fogják a radarjai a jeleket"és szinte "megörül nekem" hogy újra konstatálhatja magában hogy szexi nöje van, es nőcis trükkök nélkül nem lenne így felvillanyozódva nekem inkább taszító az egész.

Erre rátesz ha egy masik csak meg dobálja magát vagy r.bul azokat is azonnal leveszi.


Erre van kiéleződve a figyelme racarjai.


En ugy vagyok vele valahogy az az igazi akihez nem kell bedobni magam szexizni se trükközni se es akkor is megvan a szenvedély.

Dehát ilyen pasi nem tudom létezik e.


Korábban ki is írtam egy kérdést hogy olyan rossz mintha azt várná a párom(mikor ha elmegyunk ajárhova is pl étterem) hogy szórakoztassam mint vmi konzum vagy bárban egy nő.

De olyan válaszok jöttek hogy nemhogy örülnék hogy rámfigyel néz les. Meg minden nő örülne az ilyen kiemelt figyelemnek.


Nekem meg teljesen olyan mintha elvárás lenne az hogy én flörtóljek azzal, csábítgassam folyton azt akivel vagyok es adjak bele mindig. Mert különben nem kellek??? Ezèrt?

2023. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mit szeretne.
2023. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
#3 elnézve ezt az értelmetlen, csapongó, holdkóros írásod, te ma több kérdést is kiírtál ugye?
2023. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Most bizonytalan vagyok, hogy érthető volt-e a kérdésem, de lehet, hogy csak a 3as válaszoló zavart össze...

Szóval ő a nappaliban tv-t néz, és ha kimegyek valamiért, ne adj isten, leülök én is a nappaliban, ő rosszalóan néz, mert zavarom.

Hogy lehet erre reagálni?

2023. szept. 14. 22:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindig ezt csinálta?
2023. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát így végiggondolva igen, csak nem foglalkoztam vele. Mióta itt lakunk (lassan 1 éve) lett rosszabb, ugyanis egy légtérben van a konyha a nappalival, és a kanapé körbejárható, és mögötte van a konyha és étkezőasztal is.
2023. szept. 14. 22:37
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Nekem akkor rosszalló amikor ő már lefeküdt aludni de én még tusolok ki be járkálok és zavarom.

Ilyenkor amiért tartok a veszekedéstöl éjszakára nagyon kihagynám mert aludnék én is, nem egyszer nem merek kibe se járkálni pl.kéne a hűtőből vmi pl szemcsepp de nem merem azt is mert szólt, ideges hogy mennyit járkálok.

Igazábol ezek akkor szűnnek meg ha a pasi maga megszünik es akkor szemcseppezek amikor akarok.

2023. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Mikor nem zavarod? Úgy értem, hogy hol kell lenned ahhoz, hogy ne nézzen rosszallóan?
2023. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!