Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a házasságodban az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a házasságodban az a pont, amikor már nem álltál ellent a lehetőségnek és félreléptél?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszabb folyamat volt, mire odáig jutottál, hogy megcsaltad?

Vagy viszonylag gyorsan döntöttél?

Mi volt az, ami miatt nem a hűség mellett döntöttél?


2023. szept. 17. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenki erkölcsi toprongy ám, kérdező.
2023. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem csaltam meg inkább elváltam.

A problémákat nem fogja megoldani a megcsalás!

2023. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Már vagy 4 éve nem volt szex. Max 3 havonta egy fél óra kínlódás.

Ha észrevette hogy masztizok akkor kiverte a hisztit. Durva volt velem.

Jött valaki aki kedves volt, megértő. Fantasztikus újra nőnek érezni magam.

2023. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt ilyen és nem is lesz. Van gerincem. Ha úgy alakulna, hogy megromlik a házasságom, és nem tudjuk megjavítani, előbb válnék, mint ilyen aljassággal megalázzam a párom, és önmagamat is.
2023. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az a pont érkezett el, mikor fogtam a cuccomat és elköltöztem. Tényleg nem mindenki gerinctelen.
2023. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tettem meg.Fogtam a két gyereket, és elköltöztem, mikor rajtakaptam, hogy ő viszont egy másik nőnek írogat úgy.
2023. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

A gyerek szuletese utan nem volt szex, fajt neki es csak panaszkodott. Eltelt tobb mint 1 ev es meg akkor sem. Utana meg en nem kivantam ot. Gyakran kepzeltem el hogy milyen lenne egy masik novel. Akkora mar o akart volna szexelni de nem lattam ot vonzonak.

Talalkoztam az exemmel es hatalmasat szexeltunk. Akkor sok minden keringett a fejemben. Legszivesebben otthagytam volna a felesegem de vegul is nem hagytam el. Az ex-el nem talalkoztam azota es jelenleg ugy vagyok vele hogy a gyerekem miatt megprobalom helyrehozni a kapcsolatomat.

A felrelepest nem bantam meg, jo elmeny volt de kar hogy nem lehet a kettot egyutt hogy jo szex es normalis kapcsolat. Ha elvalnek akkor hetvegi apuka lennek, ki tudja lenne e olyan no aki elfogadja hogy van egy gyerekem, raadasul a gyerektartasra tobbet kellene fizetnem mint amennyit most koltok gyereknevelesre.

2023. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

7) "ki tudja lenne e olyan no aki elfogadja hogy van egy gyerekem, raadasul a gyerektartasra tobbet kellene fizetnem mint amennyit most koltok gyereknevelesre"

Az oszt igen, így maradni egy kapcsolatban 🤡🤡🤡

2023. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!