Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja lehet a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a férjemnek?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom valami nem stimmel a férjemmel. Nem tud nemet mondani embereknek, sokan kérnek tőle szívességet, dolgokat, pénzt és nem tud nemet mondani senkinek.

Nincs önbizalma? Hogyan tudnám rábeszélni hogy menjen pszihológushoz? Nem lehet így boldogan élni , ha mindig mindenkit megsajnál…. Otthon meg panaszkodik hogy xy már megint kért kölcsön és olyan sokat panaszkodott neki az illető hogy megsajnálta és adott neki. Vagy valaki kölcsönkért tőle egy szerszámot, odaadta, és nem adja vissza neki 8 hónapja.

Valamiért ezt így tudják is róla az emberek, de már nekem sértő hogy kihasználják a férjemet. Persze amikor az én gépemet kérte kölcsön valami ő ismerőse, azt vissza is kaptuk pedig nem kértem még.

Nem tud határokat húzni, nem tud nemet mondani és otthon zsörtölődik….. sajnos biztos hogy nem fog elmenni pszihológushoz, mert neki ciki az hogy valamiben “gyenge”. Én nemet mondok a 4 évesemnek is, mert mindent nem szabad. A férjem meg pl neki is enged mindent, azt mondta nem akar rossz apa lenni.



2023. szept. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Kedves K!

Azaz, ez prosztata lesz.Száz közül felismerem

2023. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézegessetek neten cikket, YouTube-on videót a témában. Hogy kell nemet mondani? Miért nehéz német mondanom? Stb. Adhatsz neki tippeket, vagy linkelhetsz neki, olvassa el, nézze meg.
2023. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Én nemet mondok a 4 évesemnek is, mert mindent nem szabad. A férjem meg pl neki is enged mindent, azt mondta nem akar rossz apa lenni.


Csodás, szóval hagyja a fejetekre nőni a gyereket, csak nehogy ne szeresse a gyerek, hogy aztán majd ne legyen semmilyen korlát előtte, és egy neveletlen kis takony legyen belőle, aki megkeseríti az életeteket. Borzalmas lehet egy ilyen mindenkinek benyalós emberrel együtt lenni, vagy meg kell tanulni irányítani, vagy ott kellett volna hagyni a fenébe, te meg mindkettővel eléggé elkéstél; marad valami pszichomókus, hogy tegyen rendet a fejében, mielőtt tönkrevágja a családotokat!

2023. szept. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Önismereti tréning, pszichológus, aki segíthet ezt kialakítani, tehát a "NEM!"-et megtanulni kimondani.
2023. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kronikusan felrenevelt. A megalkuvo jellem lett megerositve benne, ezert keptelen olyanra, ami valami mellett kiallast igenyelne. Inkabb laposkuszasban meghunyaszkodik, csak jo fejnek nezzek. Jellemhiba. Amugy meg egy papucsferj. Nyilvan pszichologus tudna segiteni, de o hallani sem akar rola. Vannak akiket nem lehet megmenteni. Ha kemenyen beleallsz, Bela, ha nem kezelteted magad, akkor elhagylak, akkor azert hajlando lenne erot venni magan, de milyen kapcsolat mar az, ahol zsarolni kell a masikat? Te vagy a csaladban az, akinek van akarata, menjetek paros terapiara, es akkor bar ellenkezne, konnyen leszerelheted, hogy egy jo ferj elkiser teged. Vicces lenne, ha csak neked tudna nemet mondani. Amugy meg te valasztottad a droton rangathato ferjet, ennek ez a kovetkezmenye.
2023. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!