Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A mai világban miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért nem fontos egy férfinak hogy szűz nő legyen a felesége?

Figyelt kérdés

Inkább olyat vesznek el aki kitudja hány pasival volt már előtte.

En 17 éves lány vagyok azzal a feltétellel adtam oda egy férfinak magam hogy feleségül fog venni, ehelyett egy erkölcstelen liberális nőt vett feleségül aki a szeretője vollt.



2023. okt. 2. 07:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
95%
Hát így jártál. Játszd a szende szüzet. Nehezen lesz így bárki sztm.
2023. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
85%

Régen azért volt fontos a szüzesség, mert nem volt semmilyen fogamzásgátló eszköz.


Ma mi érték van abban, hogy valaki szűz? A szexualitás egy fontos pillére a kapcsolatnak. Mindenkinek jó, egészséges, átmozgat stb. Miért kell démonizálni?


17 évesen nagyon fiatak vagy a házassághoz. Örülj, hogy nem vett el. Várj 10 évet még ezzel.

2023. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha előre odaadtad magad neki, akkor annak nagy értelme nem volt. 😅
2023. okt. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
88%
Troll.
2023. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 Leclerc ***** válasza:
92%
Inkább egy olyan nő, aki tudja mit akar, mint egy olyan, aki 30+osan 2 gyerekkel találja ki, hogy még élni akar. Meg amúgy is, ezerszer inkább egy olyan nő, aki szeret szexelni, mint egy szende szűz aki nem.
2023. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon gyerek vagy még szívem.

Egyébként is, én már 27 vagyok. Szerinted van bármi esélyem szűz lányt találni? (Azt is tegyük hozzá, hogy nem 14 éves csajt akarok..)

2023. okt. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%

Én személyes tapasztalatból is meg tudom erősíteni, hogy a vágyak kiélése egy fontos dolog. Most már hogy a legtöbb dolgot megtapasztaltam szexuális téren, úgy érzem nyugodtan meg tudnék telepedni egy nő mellett.

Az ember kíváncsi természet, és egyébként is elsősorban tapasztalat útján tudod meg, hogy miket szeretsz, szóval érdemes kipróbálni mindent, amire vágysz, mielőtt elköteleződsz valaki mellett, aki esetleg nem vágyik mindarra amire te is.

2023. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:

#5 nem vagyok szende szűz és szeretek szexelni.

#3 igazad van naív voltam.

2023. okt. 2. 08:21
 9/60 anonim ***** válasza:
96%

Mert mi az érték a szüzességben? 21 éves voltam, amikor elvesztettem, de addig sem értettem, hogy mit rugóznak ezen egyes férfiak.


Max azoknak fontos, akik tárgyként tekintenek a nőkre és "használt" helyett "nem használt" kell nekik.

2023. okt. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
3%
Mert a r.bik a közkedveltek.
2023. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!