Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha már úgy összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már úgy összevesztünk, hogy külön alszunk, akkor itt a vége?

Figyelt kérdés
13 év alatt még soha nem fordult elő. Mindig meg tudtuk beszélni. De ma külön szobában feküdtünk le. Ő bántott meg, de nem jött át, nem kért bocsánatot, nyugodtan lefeküdt külön szobában. Akkor ennek itt a vége, ugye?

2023. okt. 6. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem te vagy a nő, mi? Túl gondoljatok
2023. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy este miatt nem kell rögtön egy 13 éves kapcsolatot gyászolni.
2023. okt. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy is. Mi minden nap külön alszunk, igaz nem harag miatt.
2023. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem, ennyitől nem lesz vége. Ha ennyire zavar, lépj túl a büszkeségeden, és menj át te békülési szándékkal.
2023. okt. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Ja hogy te még sosem békültél. Értem.

Jobban tenné ha itt lenne a vége.

2023. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan házaspárt akik hosszú ideje együtt vannak, három felnőtt gyerekük van, de rendszeresen van olyan hogy egy-két hétig nem beszélnek egymással...

Egy veszekedés nem a kapcsolat vége... Persze ha nem tudjátok megoldani az gáz, de ez attól függ akarjátok e....

2023. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha óvodások vagytok, és le is ragadtok ezen a szinten, akkor lehet, hogy addig mérgesedik a dolog. Egyébként szimplán csak meg kéne beszélni mint felnőtt emberek.

Mi pl csak akkor aludtunk külön, amikor nagyon beteg voltam és fekve még jobban köhögtem mint egyébként, ez több hete tartott, és már az oldalam is fájt nagyon, minden mozdulatnál. Így könnyebb volt felkelni is.

2023. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Át kell menni és megbeszélni.


Mi is néha vita után "külön" alszunk el (egy ágyban, de szélre húzódva), aztán másnap vagy még aznap éjjel megbeszéljük, mert nem ragadtunk le 5 éves szinten.

2023. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad nagy házban élni, és 140-es ágynál nagyobbat venni!
2023. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet pár éve. Nem vette észre, hogy megbántott. Tudtára akartam hozni. Ennyi. Női logika...
2023. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!