Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » El tudnátok fogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, ha a barátnőtök sosem akarna esküvőt a lentiek miatt?

Figyelt kérdés
Kislány koromban hatalmas esküvőről álmodoztam, mindent jó előre kitaláltam, hogy hogyan szeretnék, milyen ruhám lesz, milyen lesz a dekor stb. 20 évesen elkezdtem jogi asszisztensként dolgozni egy főként családjoggal foglalkozó irodában. Közel 7 évet lehúztam ott (már évek óta más területen dolgozom), ezalatt teljesen megváltozott a házassághoz való viszonyulásom annak köszönhetően, hogy megláttam/meghallottam a kollégáimtól, hogy mennyi házasság végződik válással, hogy még a kulturált, jólszituált, intelligensnek gondolt emberek is elképesztő módon tudnak viselkedni egymással, ha az anyagiakról, gyermekkel való kapcsolattartástól van szó. Én ezt semmilyen szín alatt nem akarom a saját bőrömön is megtapasztalni. 8,5 éve vagyunk együtt a párommal, évente 1-2-szer mindig szóba kerül, hogy nem gondoltam-e meg magam, ő nagyon szeretne elvenni feleségül. Én azonban úgy gondolom, hogy annyira szeretem és tisztelem őt, hogy ilyen bizonytalan helyzetnek, mint az esetleges válás és az azzal járó veszekedés, sosem tenném ki.
2023. okt. 14. 17:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
20# Ez úgy hülyeség, ahogy van. Válásnál sem muszáj pereskedni a vagyonmegosztás miatt és élettársi kapcsolat megszűnésénél is lehet pert indítani.
2023. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

21.


Azt te csak hiszed. Ha házas vagy, akkor váláskor nagyon-nagyot fogsz szopni, ha ennyire naiv vagy.

2023. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kettőtök közül ki a vagyonosabb? Nekem gyanús hogy ennyire el akar venni. A te kifogásod full sántít egyébként. Egyébként ha nem érti meg és te ragaszkodsz az élettársi formához keressen más nőt akinek az ujjara gyűrűt húzhat. Engem zavarna ez már hogy ezzel zaklat. A következő majd az lesz miért nem szülsz hiába beszéltetek meg.
2023. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha nem akar szerződésről hallani az is elég fura a mai világban, de jaj házasodjunk szerelemből. Mert az milyen buli. Szerintem tönkre fogjatok tenni ezzel a kérdéssel az amúgy gondolom boldog kapcsolatot.
2023. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tényleg meg akarod várni, míg elhagy? Ugyanis a jövőképetek nem egyezik! Ő akar házasodni, te nem.

Előbb-utóbb biztosan szakít veled.

2023. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én azonban úgy gondolom, hogy annyira szeretem és tisztelem őt, hogy ilyen bizonytalan helyzetnek, mint az esetleges válás és az azzal járó veszekedés, sosem tenném ki. - de annyira nem tiszteled, hogy aláírj egy papírt, ami fontos a számára.


Szóval önellentmondás a köbön.


(írom ezt olyan nőként, akinek édes-mindegy, házasodik-e)

2023. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egyébként jogászként tisztában lehetsz vele, hogyha kórházba kerül valamelyikőtök semmi jog nem illet meg, ergo információt sem kapsz a hogylétéről, mert gyakorlatilag semmi közötök egymáshoz.


Együtt éltek, és csá, az meg ebben a szempontban semmit nem jelent. Lehetsz te a Kismariska is, aki azt mondja, xy barátnője. És? Tudod bizonyítani? Nem.

2023. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!